Čokoláda

 

Ahoj na Ženě-in,

 

když jsem si přečetla v článku editora, slovo „čokoláda“, tak mi vyvstala na mysli trošku jiná čokoláda.

 

Jedná se o tu tekutou, která se prodává v cukrárnách, kavárnách …. Tu já přímo zbožňuju. Miluju její různé varianty – s mandlemi, se šlehačkou a s irským krémem, bílou.

 

Kdykoli jen můžu, tak si nedávám čaj, ale tuto čokoládu.

 

Večer, když přijdu domů, lehnu do vany, vezmu si knížku a udělám si tekutou čokoládu. To je pak relax. Jsem ponořená ve vaně plné bublinek pěny do koupele na relaxování, čtu si pohodovou knížku (v poslední době je to životopis Diany a Jackie Kennedyové, kterou jsem vyhrála na Ženě-in – díky moc za ni, životopisy miluju a Dianu a Jackie jsem vždy obdivovala – díky knížce od Vás jsem zjistila i fakta, která jsem předtím nevěděla). Tak tedy ležím ve vaně, čtu si tuto úžasnou knížku a do žaludku mi pomalu stéká horká skvělá tekutá čokoláda. To jsou potom orgie, a hlavně to správné nakopnutí na večer s tím mým miláčkem..

 

Už se zase vidím v té vaně s šálkem horké čokolády. J Hmmmmmmmmm…

 

Mňam, mňam, mňam, to jsem si zase „rozvášnila“ své chuťové buňky.

 

Lucie Štěrbová

 


Milá Lucie, protože jsi poslední čtenářka, jejíž e-mail jsem zpracoval předtím, než odjedu na dovolenou, posílám ti dáreček. Jaký? Nech se překvapit. Naše nejmilejší asistentka Věruška s hláskem jako Nastěnka ti něco z redakčního skládku vybere a pošle.

A taky díky - programátor Vašek, jen co uslyšel tekutá čokoláda, začal slinit, až mu ukáplo do klávesnice, a teď neví, co mu z ní vyjde po zmáčknutí písmenka N. jestli B nebo M.

 

A já na vás budu myslet. Na Lefkádě je prý nádherně, a jestli se mi podaří vystoupit s ranním rozbřeskem na Olymp, jistě přinesu krásné fotografie.

 

Tak krásný víkend a hlavně pište a mailujte, ať se Merylka a Markétka tady neupíší k smrti, když na vás budou samy.

 

Váš už nedočkavý a po letadle dychtící editor

 

Reklama