Tato příhoda se stala před třemi lety v létě na dovolené na Sečské přehradě. Ležím si tak hezky na dece, nic zlého netuše a můj tehdy 4letý syn si hrál s pískem u vody. Najednou na volné místo vedle nás přišel pán s rodinou, roztáhl deku a všichni se začali uvelebovat. Pán měl mohutný pivní břich, který mu přetékal přes plavky. Bohužel jsem si nevšimla syna, který se na pána zaujatě díval, možná bych tehdy mohla zabránit tomu, co pronesl. Bylo zrovna ticho, takže ho nešlo přeslechnout.
 
"Maminko, ten pán čeká miminko? Já myslel, že miminko můžou čekat jen maminky...." Tak a bylo to venku. Zmíněný pán nevěděl, kam s očima, já rudá hanbou poprvé v životě nevěděla, co říct, a ostatní lidé se rozdělili na dva tábory, jedni se dusili smíchy, druzí se smáli zcela nepokrytě. Šla jsem se synem do vody, a tam mu vysvětlila, že se tohle nahlas neříká, pán je jen tlustý a žádné miminko samozřejmě nečeká.
Myslíte, že už byl trapasům konec? Ani omylem. Po příchodu na deku se syn zamyslel a povídá: "Tak spolknul nafukovací balonek a ten se mu v bříšku nafoukl..."
Se slovy: "Pojď už, babička nás čeká k obědu." jsme raději prostor vyklidili.
 
Žábina
 
Žábině děkujeme za vtipnou historku. Pište nám i vy své veselé příhody se svými dětmi. A nejen to - po celý týden nám můžete psát cokoli, co se týká Velikonoc. Vaše rady a nápady třeba na zdobení vajíček, příběhy smutné, veselé i třeba trapné... Zkrátka pojďme si společně užít předvelikonoční týden.
Na všechny vaše příspěvky se těší dnešní editorka
 
Reklama