Program LADY CARE nabízí například záruku objednání na přesný čas, přednostní ubytování na jednolůžkovém pokoji nebo výběr vlastní porodní asistentky. Z budoucích maminek zaregistrovaných od 1. února se každý měsíc vylosují tři výherkyně. Přesný termín losování a jména šťastných účastnic soutěže budou uveřejněny na facebookovém profilu nemocnice. Bližší informace a podmínky naleznou budoucí maminky na stránkách nemocnice a Facebooku.

5c617160a79fdobrazek.png

Důvodů k registraci je celá řada. V Nemocnici Neratovice s 25letou tradicí každoročně porodí více než 1 000 maminek. Upřednostňují se zde přirozené porody, což dokazuje zapojení nemocnice do projektu Přirozený porod v porodnici. Tato iniciativa spočívá v šíření myšlenky, že v porodnicích lze rodit přirozeně a přitom bezpečně, vlídně a s respektem k individuálním potřebám rodičky i novorozence. Samozřejmostí je zachování co nejpřirozenějšího a nejintimnějšího prostředí a laskavosti, která takovému jedinečnému okamžiku přísluší.

Maminky se mohou k porodu zaregistrovat prostřednictvím e-mailové adresy porodniceneratovice@mediterra.cz nebo na telefonním čísle 315 637 111.
Nemocnice Neratovice se těší na nové maminky.

Reklama