61658cfa85b56clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Kosmetické přípravky se většinou propagují krásnými fotografie bezchybné pleti, vlasů a dalších částí těla. Kylie Jenner na to šla tentokrát jinak. Své fanoušky šokovala sérií nechutných snímků, na kterých je její nahé tělo pokryté umělou krví.

Tímto způsobem mladá podnikatelka představila novou kolekci zkrášlující kosmetiky. Ta je inspirovaná hororovým snímkem Noční můra v Elm Street, kde nebožáky pronásleduje zlověstná postava Freddyho Krugera. Výsledkem jsou produkty s imitací krvavých skvrn, které opravdu nahánějí hrůzu. Fanoušci morbidní kosmetiky se tak dočkali například paletky očních stínů, tvářenky, umělých řas nebo sady tekutých rtěnek.

Z doprovodných fotografií, na kterých je Kylie v potocích krve, jsou někteří její sledující na Instagramu velmi rozpačití. Zvlášť když slavná influencerka nedávno oznámila, že je podruhé těhotná. „Co jsi udělala svému dítěti,“ píše jeden ze sledujících. A další pokračuje: „Tyto snímky považuji za extrémně znepokojující, zvlášť když víme, že jsi těhotná.“

Kylie Jenner má tvorbu speciálních kolekcí inspirovaných slavnými filmy v oblibě. V minulosti dělala například sadu kosmetiky s motivem zeleného mužíka Grinche, který neměl rád Vánoce.

Zdroje: Instagram Kylie Jenner a Kylie cosmetics, Youtube

Reklama