Časy, kdy jsme se po porodu na beztvaré těhotenské hábity nemohly ani podívat, jsou už naštěstí dávno pryč. Současné módní trendy těhulkám vyloženě přejí. Stačí se jen podívat po obchodech a dáte mi jistě za pravdu. Někdy mám pocit, že se ani jiná než těhotenská móda nevyskytuje. (To byl jen pokus o humor. Ale teď vážně.)

Zrovna poslední dobou jsem brouzdala po slevách a sháněla něco na sebe. A jak jsem se tak probírala hadříky, narážela jsem jen na samé střihy typu empír, bublina nebo hippie. A mně to tak zoufale nesluší. Jsem malá a drobná a ve volných věcech vypadám jako ustřelené kecky. Ale o mě tu přece nejde. Vlastně jsem si uvědomila, že je to úžasná doba pro budoucí maminky. Nemusí tak radikálně měnit svůj šatník a můžou si klidně užívat trendových věcí. Nač se omezovat  jen na speciální obchody pro těhotné, kde nejsou ceny zrovna nízké, když si spoustu krásného oblečení vyberou třeba ve svém oblíbeném butiku.

Stále se nosí legíny, volné tuniky a poslední dobou i velmi módní hippie šaty. A věřte, že nějakou dobu ještě frčet budou. Takže zabijí rovnou tři mouchy jednou ranou. Levně nakoupí, budou in, a až se dítko narodí, můžou oblečení klidně nosit dál.

Co takhle pohodlná a veselá hippie móda? Na ní postavila svou těhotenskou garderobu Nicole Richieová a vypadá skvěle. Pojďte se inspirovat.

hh

Batikované šikmo střižené šaty skvěle sedí a zeštíhlí. Výrazně barevný živůtek navíc upoutá pozornost k obličeji a protáhne figuru, což většinou není na škodu.

dd

Bílá je letos barvou číslo jedna, více ZDE. Proč si ji nedopřát i v těhotenství? Vzdušné dvouvrstvé šaty můžou být z hedvábí, ale klidně i z bavlněného molina nebo batistu. Mírně pomačkaný vzhled je žádoucí.

nnn

Šaty se vzorem paisley a džíska. Skvělá kombinace.

ddd

Vzdouvající se maxišaty v asymetrické délce užijete i ke společenským příležitostem.

kkk

Proč byste se měla vzdávat mini? Máte-li hezké nohy, ukažte je v roztomilých baby-doll šatičkách. Šaty se dají využít i jako tunika ke kalhotám nebo legínám.

tt

Bavlněná tunika s etnovzorem prozáří i oblíbenou černou.

gg

A takhle báječně vypadá i s džínami. Jedny těhotenské byste si pořídit měla.

hh

Tunika, nebo minišaty? Obojí. Splývavý úplet s metalickým efektem je dalším velmi trendovým kouskem.

hh

Všechny předchozí modely rostoucí bříško víceméně zakrývaly. Tento na ně výrazně upozorňuje a má to svůj půvab.

jjj

A že se za ně opravdu nestydí, dokazují tyto plavky.

Líbí? Nelíbí? Chtěla byste jiný tip? Zkuste se podívat na těhotenskou módu Halle Berryové ZDE. Diskuze na téma těhotenská móda je ZDE.