Půvabná moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová - Koktová (29) chodí jako nastávající maminka stejně elegantně oblečená, jako když byla bez bříška. Za nové těhotenské modýlky utrácí s rozkoší, ale na výbavičku pro miminko zatím nemyslí.

„Mám takový oblíbený obchod v Dejvicích a dovážejí tam věci z Ameriky, takže si tam občas zajdu a něco si vyberu. Hlavně jsem teď potřebovala džíny, protože normální teď nosit nemůžu. Jinak takové ty šatičky lze koupit skoro všude a jde jen o to vybrat hezké," říká nastávající maminka.
Na miminko se už velice těší a spolu s manželem, podnikatelem Josefem Koktou (50), doufá, že to bude holčička.

Chceme ještě druhé dítě, to může být klidně chlapeček, ale myslím, že i manžel je přesvědčený, že tentokrát se narodí holka," usmívá se Gábina, které se takřka přes noc změnily chutě i zvyky. Nevoní jí parfémy, nechutnají cigarety ani alkohol. Zato se pustila do četby odborné literatury a časopisů pro maminky.
Mám naštěstí velkou oporu ve své sestře, která má dítě a už teď s ní leccos dopředu probírám. Taky nenakupuju výbavičku, protože budu nejspíš hodně věcí dědit. Ani kočárek ještě není aktuální. Vždyť mám termín až na Nový rok!" směje se. A dodává: Sice nejsem moc pověrčivá, ale asi to uděláme tak, že si kočárek objednáme v zahraničí a potom ho pravděpodobně těsně před porodem vyzvedneme, aby v domě nepřinesl neštěstí, jak se říká."

Novorozené miminko čeká v domě za Prahou, kde Gábina žije s manželem a svými rodiči, maximální péče a pohodlí. Dům je kompletně bezbariérový, takže nebudou problémy s kočárkem, je v něm krytý bazén a obklopuje ho velká zahrada s tenisovými kurty.
Já teď v poslední době ale jezdím spíš s manželem na golf, ten mě moc baví," dodává nastávající maminka.

Zdroj: Korzo
Reklama