5c8aeadd6108cimage.png

  • I v těhotenství stylově

Její královská Výsost vévodkyně ze Sussexu, manželka britského prince Harryho, Meghan se stala módní ikonou všech těhotných. I s rostoucím bříškem dokazuje, že bát se elegantní módy, není třeba. Usměvavá brunetka se nebojí obléci šaty kopírující proporce, stejně jako zvolit bílou barvu, která je známá svým rozšiřujícím optickým klamem. Je pravdou, že i v pokročilém těhotenství má Meghan krásnou postavu. Ani vy se však nemusíte dát světu na odiv, že se zanedlouho zhostíte nádherné role matky.

image.png

  • Maskovací trik

Snažíte se rostoucí bříško zamaskovat stejně jako herečka Rachel Weisz? Rostoucí jarní teploty hrají do karet stylovým trenčkotům, které perfektně zakryjí oblé proporce. Ať už jsou přebytečná kila následkem zimního nic nedělání a přejídání či nechráněné chvilky s partnerem, volný kabát vám jej pomůže ukrýt. Sáhněte po džínách v klasické modři, k nim oblékněte basic bílé, šedé, černé či proužkované tričko a svršek v přírodním odstínu. Šmrnc modelu dodejte kabelkou a obuví v zemitých tónech. Rázem máte moderní a zároveň „chytrý“ outfit, jež před zraky okolí zakryje vaše malé/velké tajemství.
Zajímavost: Věděla jste, že Rachel Wisz porodila svému manželovi, filmovému Jamesu Bondovi, Danielu Craigovi dceru ve 48 letech?

5c8aecf8cdc4bimage.pngFoto: Profimedia.cz

  • Módně a pohodlně

Bílá košile je klasikou, která by v šatníku neměla chybět žádné ženě. Stejně jako kožená bunda po vzoru drsných motorkářů. Pospolu už několik sezón tvoří vysoce módní záležitost, která lichotí i budoucím maminkám. Hanka Mašlíková vsadila v těhotenství nejen na styl, ale i pohodlí. K moderním kouskům oblékla pohodlné kalhoty. Vytvořila tak nadčasový model, ve kterém se bude každá dáma v očekávání cítit dobře a nebude dělat ostudu.

Čtěte také:

Reklama