profimedia-0491458706.jpg

Svatební den není o tom, jakou má žena velikost nebo jaký je typ, záleží opravdu jen na ní, řekla modelka a dodala, že je opravdu ráda, že v dnešní době existují velikosti i pro ni. Graham pomohla navrhnout 16 stylů, včetně róby s krajkovými rukávy i smoking, na kterém údajně trvala. Cenové rozmezí je od jednoho do třech tisíc dolarů za šaty. Dále prozradila, že do šatů nechala všít stahovací prádlo, takže se nevěsty nemusí bát, že by v šatech vypadaly tlustě.

profimedia-0491458710.jpg

Ashley je devět let provdaná za manžela Justina Ervina, ale při plánování kolekce se vrátila do doby, kdy si sama šaty vybírala. Prozradila také, že svou svatbu naplánovala za pouhé dva měsíce a šaty si nakonec koupila ve velikosti 10, protože neměli na její postavu velikost 14-16. V nich se samozřejmě necítila dobře. Navíc dodává, že neměla ani rozpočet na to, aby si šaty nechala ušít.

Modelka nevtrhla jen do oblasti svatebních šatů, ale také do trhu s plavkami. Ty se také většinou prodávají na štíhlé ženy a ty pro plnoštíhlé nevypadají hezky. To by se však brzy mělo změnit.