martina.jpg

Foto: Profimedia

Samozřejmě, že každá žena má své vlastní metody výchovy nebo starání se o svého potomka. A každé dítko je také jiné a platí na něj něco jiného. Podle Martiny Pártlové si ale mnoho žen myslí, že má „patent na výchovu“. Budoucí maminka, která čeká holčičku, se rozhodla vyjádřit k maminkám „radilkám“, které začaly v poslední době své zaručené rady rozsévat i pod jejími fotkami v komentářích.

„Blíží se termín porodu a tím přibejvá i množství nevyžádaných rad,“ začíná Martina svůj příspěvek na Instagramu. „Nikdo nemáme patent na to, jak dělat to a to nejlíp, každej radí něco jinýho, protože logicky, každý miminko je jiný. Překvapivě si vždycky ta dotyčná myslí, že její názor je ten jedinej správnej. Pak se mi tu hadáte a předháníte, kdo toho ví víc a kdo to dělá líp. Vždycky jsem rostla z toho, jak někdo někomu říká co má jak dělat, ať jde o cokoliv. Všechny najednou ví, jak cizí dítě oblíct, jak má ženská kojit, čím a jak dlouho, v čem nosit, v čem vozit, proč nerodit císařem ale přirozeně, s čím si má hrát, jestli žehlit nebo nežehlit, co by jako matka měla dělat atd. Ať si to každá maminka dělá, jak chce. Už takhle jsou všechny ve stresu a já se fakt nechci stresovat. Otvírá mi to kudlu v kapse,“ vyjádřila se zpěvačka a dodala, že celý život bude samozřejmě pro své dítě chtít to nejlepší, jako všechny ostatní matky, a nechce se s nikým o ničem dohadovat.
 
Pod příspěvkem, v kterém se Martina takto vyjádřila, se s ní mnoho žen shoduje. Některé se dokonce vyjádřily, že matky jsou nejhorší sekta, především ty na sociálních sítích, které každému ve všem tak rády radí.


 

Reklama