Známá modelka a tak trochu skandalistka Heidi Klumová v televizní talk show Ellen DeGeneresové překvapila diváky. Když ji moderátorka vyzvala, aby věnovala nějaký dar do aukce, jejíž výtěžek půjde na charitu, Klumová nabídla šaty, co měla na sobě (model od návrhářky Alice Temperley). DeGeneresová ji požádala, aby šaty svlékla, a krásná modelka bez váhání začala se striptýzem.  

Ale divák nemrava si na své nakonec nepřišel, protože pohotová moderátorka nechala přinést paravan a svlékání probíhalo za ním.  Publiku se Haidi nakonec ukázala v bílém županu, o němž prohlásila, že je pohodlnější než šaty. Ty jsou nyní k dostání v aukci na eBay.com.

V rozhovoru se dostalo i na modelčino těhotenství. Zatím má tři děti. Čtyřletou dceru Leni s italským podnikatelem Flaviem Briatorem, se zpěvákem Sealem tříletého syna Henryho Günthera a dvouletého Johana Rileyho.

Klumová se nikdy netajila tím, že chce víc dětí.

„Necháváme tomu volný průběh. Vždycky jsme se podívali kolem stolu a řekli jsme si, že ještě jedno navíc by bylo hezké. A vždycky jsme si říkali, že to jedno už bude stačit. Ale myslím, že teď je to opravdu poprvé, kdy cítím, že to stačí,“ usmívala se Klumová a prozradila, že i když pohlaví očekávaného potomka zatím nezná, určitě si ho nechá sdělit.

Reklama