To, že muži nechápou ženské myšlení a naopak, není závratný objev. Není nic lepšího než nad určitými věcmi jen mávnout rukou a nehádat se. Jenže někdy nastanou situace, kdy pro jednoho naprostá hloupost udělá ve vztahu pořádnou neplechu.

Pavel tvoří s Gábinou pár přes tři roky. Poslední čtyři měsíce jsou zasnoubení. Jejich vztah, tak jako každý, čas od času prochází krizí. Nikdy se nejednalo o nic velkého, ale jejich poslední problém nabírá den ode dne na obrátkách.

těhotenství

Před Gábinou měl Pavel dlouholetý vztah. S expřítelkyní ovšem vychází dobře. Zavolají si, napíší, občas zajdou na oběd. To Gábině nevadilo, ale nyní Pavel přišel s něčím, co jeho snoubenku vytáčí. On její postoj nechápe, a tak se téměř každý den hádají. „Od samého začátku věděla, že s bývalou partnerkou vycházím dobře. Nevadilo jí to, naopak říkala, že je ráda, prý alespoň nejsem hajzl. Teď ale naprosto otočila a mám doma peklo,“ vypraví Pavel.

Mohlo by vás zajímat:

„Jde o to, že se na mě obrátila bývalá. Je těhotná, otec dítěte se na ní vykašlal a ona mě požádala, jestli bych ji doprovodil k lékaři. Řekl jsem ihned, že ano. Tentýž den, kdy mi volala, jsem to řekl snoubence. Vybouchla. Začala křičet, že v žádném případě.“ Pavel Gábině nabídl, že je klidně seznámí a že může jít s nimi. Ta to razantně odmítla. „Expřítelkyně je už objednaná k lékařce. Za pár dní tam máme jít. Doma se kvůli tomu neustále hádáme. Nechci se ale ani vykašlat na těhotnou „bývalku“. Já vážně nevím, co teď,“ uzavírá vyprávění Pavel.

Čtěte také:

Reklama