U Aleny se dostavila chuť na maso, ketrému inak moc neholduje a začíná řešit otázku, co na sebe. Do ničeho už se nevejde, ale nechce se jí investovat do drahých těhotenských věcí.

Tak to pěkně utíká. Nedávno jsem zjistila, že jsem těhotná a teď už jsem se překulila do 25. týdnu. Už jsem začala mít i trochu chutě. Jelikož nejsem moc na maso, tak teď mám na něj docela chuť. Sladké moc nemusím, ale ovoce a zeleninu tu můžu pořád.

Zjistila jsem, že na podzimní a zimní počasí nejsem vůbec vybavená. Věci, které má z prvního těhu, jsou spíše letní, rodila jsem (jestli se to tak dá pojmenovat) v září, tak jsem moc teplých věcí nepotřebovala. A teď s hrůzou zjišťuji, že tříčtvrteční kalhoty již nejsou nejvhodnější a mikiny nezapnu přes břicho. Asi budu muset vyrazit na nákupy, ale upřímně je mi líto peněz, když je to už jen na pár měsíců a ty těhotenské věci jsou tak drahé. Už jsem si něco koupila i starší, ale jak jsem malá, tak mi nic nesedí. A švadlena ze mě nikdy nebude.

To už jsem zjistila, když jsem příteli zkracovala o kousek tepláky, naměřené byly dobře, nevím, co se stalo, ale když si je oblékl, vypadal, jako když čeká velkou vodu a já byla celé rodině pro smích. Tak do toho se již nepustím.

Začala jsem pomalu přebírat věci, co mám schované po malé, abych všechno vyprala a měla alespoň trochu připravené. Ještě mě letos čekají lázně s dcerou, tak abych to zvládla.

Víkend jsme strávili kde jinde než na chatě. Taťka se o nás hezky staral, pořád topil, aby nám nebyla zima. Přijela přítelova maminka pomoct mi se zahradou.

Pletí záhonků už není ani pro mě ani pro prcka. Moc se mu to nelíbí když jsem předkloněná  a pak pěkně tlačí. Tak mi pomohla připravit zahradu na zimu, vše ostříhat, vyplít a dát to dohromady.

alena

Dcera byla spokojená, měla tam někoho, kdo se jí každou volnou chvilku věnoval a ona si to uměla pořádně užít.Tak toho strašáka- zahradu mám za sebou. Teď jen doštípu zbytek dříví a zima bude moct pomalu přijít. Koupili jsme štípačku na dříví a to jde samo, můžu u toho sedět břicho netlačím a jsme oba spokojeni. Já z toho, že konečně dělám nějakou práci, která je vidět, protože co si budeme povídat, vaření a úklid nikdo neocení, to je samozřejmost, ale tohle je vidět

Další nová zpráva je, že dcera byla poprvé ve školce, sice jen na hodinu si zvyknout, ale bez maminky, ale vůbec neplakala, tak jsem byla na ni moc pyšná. I když si myslím, že tenhle krok hůře snáší mamky než děti. Alespoň já mám pořád takovou tu pomyslnou pupeční šnůru. Je to moje hrdinka, bude chodit 2x týdně na dopoledne k o rok starším dětem, ona děti miluje, tak asi je tam v pohodě.

A jedna fotka naší návštěvy

alena

Přeji hezký víkend

Alena

Čtěte také:

Reklama