Měsíc a půl před narozením druhého potomka zahájila Alena Šeredová sérii fotografovaní pro charitativní projekt české společnosti Diamonds International Corporation (D.I.C.) v ateliéru známé fotografky Sáry Saudkové. Fotografie Aleny Šeredové a dalších jedenácti významných českých osobností s diamanty v kalendáři pro rok 2010 pomohou dětské onkologii v pražské fakultní nemocni Motol.

Seredova

Hlavním motivem fotografií budou známé české osobnosti a diamantové šperky. „Největším klenotem pro každého z nás je zdraví. Proto jsme se rozhodli pro realizaci tohoto projektu, jehož výtěžek bude určen pro dětskou onkologii v Motole. Alena Šeredová a její očekávání druhého potomka je symbolickým spojením s dětmi v Motole, kterým chceme pomoci,“ vysvětlila původ myšlenky výkonná ředitelka klenotnické firmy Jana Synková.

Seredova

V kalendáři se objeví celkem 12 významných osobností  z České a Slovenské republiky. Fotografie vytvořené Sárou Saudkovou ozdobí kalendář pro rok 2010, který bude vydražen během Diamantové noci v hudebním divadle Karlín. Výtěžek z dražby kalendáře bude využit k nákupu přístroje pro léčbu nemocných dětí v pražském Motole.

Kdy si půjdete koupit kaledář na příští rok?

Reklama