V současnosti si Alena „užívá“ dovolenou na chatě. Proč ty uvozovky? Chata je v rekonstrukci, což obnáší spoustu práce, k tomu se přidávají nevolnosti a změny nálad, takže to s ní prý okolí nemá lehké. Ale najdou se i světlé chvilky.

Tak je tu další týden, který nám v pátek začal pracovní 14denní dovolenou na chatě. Snad nám bude přát počasí a pěkně si to užijeme. V sobotu bylo moc hezky, a tak jsme se vydali na návštěvu ke známým a do podzemí v Jílovém u Prahy. Dceru jsme zanechali u známých a vydali se do podzemí. Bylo to moc hezký, podzemí mám moc ráda.

Jinak se necítím moc dobře, jsem stále unavená, nic nemůžu jíst a ty nálady... to asi všechny maminky znají: Od vzteku až po záchvaty hysterického pláče. No, okolí to se mnou má teď složité

V úterý jsme čekali velkou zásilku z Hornbachu na přestavbu chaty. Počasí nám „přálo“. Jak jinak, od rána lilo jak z konve, a protože máme chatu v lese, ani jsme nevěděli, jestli tam ta dodávka dojede. Přišel ten okamžik. Sice přestalo pršet, ale přijelo obrovské auto, a že mezi těmi stromy neprojede. Tak jsme řidiče přemlouvali, až se nechal zlomit a risknul to. Ale když dojel na místo a viděl, kde se musí otočit, až se bude vracet, asi hodně litoval.

My ne, máme to tady, teď to jen rychle uklidit, aby to nezmoklo. Přes velký nesouhlas mého přítele jsem přidala ruku k dílu také a pomáhala nosit desky na podlahu. Hlavně že je to doma.

Počasí už docela ujde, prší hlavně v noci a přes den svítí sluníčko a my budujeme. Ale dnes jsme se rozhodli, že si odpočineme a dojdeme si někam no obídek. Po propršené noci to byla super cesta s kočárkem v lese.

na houbách

Ale našli jsme houby a oběd byl také výborný.

I když mně ho snědla dcera a ze zmrzliny, na kterou jsem měla obzvlášť chuť, jsem olízla jen dřívko. To budu ještě víc utlačovaná, až se narodí i ten druhý prcek, pomoooc.

rybník

Jedno odpoledne jsme vyrazili s přáteli na místní rybník (tedy spíš rybníček) zajezdit si na vodním skútru. Tedy kromě mě. Mám ale slíbeno, že příští rok budu moc taky. Letos bych si netroufla. Byla to legrace, vidíte na fotce.

A mé stavy? Náladovost jak momentální počasí, stále unavená a podrážděná.

Ve středu 27. 6. jdeme na velký ultrazvuk ohledně genetických vad. Jsem nervózní, jak to dopadne, a tak vás prosím, držte nám všechny palce.

Vaše Alena

 
Termín porodu připadá na 4. ledna, ale kdy bude rodit, přesně neví, protože to bude plánovaný císařský řez. V tomto týdnu je ve 12+ 4tt.

Čtěte také:

Reklama