Na hipoterapii chodí Alena s dcerou pravidelně, tak nám tentokrát do blogu zaslala fotku z ní. Další snímek je trochu hororový: ohlodaná kost s kopýtkem. Aleně se pod střechou chaty nejspíš usídlila kuna...

Tak je tu další týden, jsme 14+4 tt, bříško nám hezky roste. Strašně rychle to utíká, při prvním těhotenství jsem si to takhle neuvědomovala. Jen jsem víc unavená: dvě domácnosti, dítě a to sluníčko - tentokrát to zvládám o něco hůře.

Jednou týdně chodím pomáhat jedné paní, dřív chodila dcera se mnou, teď mám to štěstí, že ji pohlídá děda. :-) A tak vlastně začal další prodloužený víkend. Práce, pak úprk na nákup, domů vše zabalit a hurá na chatu! Od té doby, co jsme ji dostali, jsme tam víc než doma. Je tam spousta práce.

Tentokrát jsme se rozhodli, že je na čase, aby ji někdo natřel, samozřejmě jen dřevěné části. Tedy, když natírám já, tak to spíš znamená napatlat. :-) Tak jsem to vylosovala a je to skoro hotové, musím se pochválit, když jsem vzala i dveře a futra a přítel se neustále chytal za hlavu, tak jsem malířské náčiní odnesla, že se to dodělá až před odjezdem, no jo, no...

No a přítel si vybral také výbornou činnost, máme v půdním prostoru nájemníka, nebo měli jsme, to uvidíme na podzim. Jak sluníčko pálí na střechu, tak to v chatě začínalo smrdět, tak jsme se tam museli podívat, když jsme to otevřeli, nestačili jsme se divit. Rozcupovaná skelná vata, pročůraný dřevo a spousta exkrementů, ale to si ani nedokážete představit. Tak přítel musel vzít technický vysavač a vysávat a vysávat, protože normálně se tam nikdo nedostane, dělal to celý den. Sem tam vytáhl kostru v pracovní rukavici, tak to vypadalo, jak když tam máme nějakého umělce, pak přišla na řadu lebka a nakonec to nejlepší, celá zadní noha i s kopýtky. Asi kuna. Tak teď, když to máme čisté a nic nesmrdí, hledáme a zaděláváme veškeré díry, kudy by se tam mohla dostat znova. A pátráme po metodách, jak se jí zbavit. Asi to nebude lehké, když tam měla hnízdo a spoustu let klid.

kopyto

Ostatní dny proběhly tak nějak v klidu, jo, musím se pochlubit, mám zapojenou sklokeramickou desku. Koupili jsme si starší a učím se na ní vařit, doma máme totiž plyn a na chatě jsem zatím musela vařit na elektrice. Ne že bych byla nějaká úžasná kuchařka, ale potřebuji na to skoro vysokou, je to obrovský rozdíl. Také jsme grilovali a měli návštěvy od sousedů.

Po návratu zpět do reality začal kolotoč: praní, žehlení a uklízení. Také jsme s dcerou byly na hipoterapii, kam chodíme pravidelně, tak přikládám jedinou povedenou fotečku. :-(

kůň

Alena

 
Termín porodu připadá na 4. ledna, ale kdy bude rodit, přesně neví, protože to bude plánovaný císařský řez. V tomto týdnu je ve 14+4tt.

Čtěte také:

Reklama