Milé maminky,
už jste někdy navštívily stránky www.huggiesclub.cz? Pokud ještě ne, určitě byste to měly brzy napravit. Naleznete zde spoustu užitečných informací pro všechny maminky, i ty budoucí – průvodce těhotenstvím, kalendář jmen, odpovědi pana doktora Gregory na Vaše otázky... Můžete si zde založit deníček Vašeho miminka i s fotkami a sdílet jej s ostatními maminkami. Na diskutárně můžete probrat Vaše radosti i starosti s ostatními maminkami, požádat o radu a nebo naopak poradit. Řeší se tu vše okolo miminek – co k jídlu, jak a kde si hrát, jaké oblečení, co s nemocným miminkem, ale i spousta dalších praktických věcí jako třeba návrat do zaměstnání, nákup nové pračky a nebo jakou podlahu do dětského pokoje.

A kdo přišel s nápadem na takovéto stránky? Jak už název napovídá, jde o značku Huggies®, která nabízí spoustu užitečných výrobků pro miminka.

Pro ta nejmenší miminka tu jsou plenky Huggies® Newborn, miminka od 5 kg už mohou používat plenky Huggies® Premium. Plenky Huggies® Premium jsou nyní až 3x prodyšnější, a tak pomáhají udržovat dětskou pokožku suchou a zdravou. Nabízí až 12hodinovou absorpci a pružný pásek na zádíčkách. Plenky Huggies® Premium mají na pásku veselé Disney® obrázky a celá plenka je barevně potištěná.

Určitě jste si už všimly vlhčených ubrousků Huggies® v nových obalech. Vlhčené ubrousky Huggies® jsou dermatologicky testované a neobsahují alkohol. Nyní jsou k dostání ve třech variantách.

Huggies® Pure jsou ubrousky bez parfemace a vůně, jsou určené pro nejmenší miminka a pro miminka s velmi citlivou pokožkou. Huggies® Pure jsou k dostání v balení po 72 ks a nebo ve výhodném duo balení (2x72ks).
Huggies® Natural Care (64 ks) jsou obohacené o Aloe Vera a vitamin E a pomáhají přirozeně chránit pokožku Vašeho miminka. Huggies® Soft Skin (64 ks) jako jediné ubrousky na trhu obsahují bambucké máslo, které pomáhá přirozeně zvlhčovat pokožku. Huggies® Soft Skin zanechávají pokožku Vašeho miminka čistou, jemnou a krásně voňavou.

Více informací o výrobcích Huggies® naleznete na stránkách www.huggiesclub.cz.