Dnes startujeme nový projekt, tak zvané „Těhotenské týdeníčky“. Představíme vám první nastávající maminku, kterou redakce vybrala z přihlášek.

Přihlášku poslalo několik desítek maminek, ze kterých jsme redakční radou vybrali tři, které se s námi podělí o radosti a strasti těhotenství a porodu. Těšíme se, že se stanou na čas součástí našich stránek, že s nimi prožijeme vše zajímavé a důležité, změny fyzické i psychické, jak nastávajících maminek, tak jejich rodin.

A na konci toho všeho se budeme radovat z narození nového človíčka, který dostane od redakce Žena-in krásnou výbavičku.

Viz. Jste těhotná? Přihlaste se a získejte ceny za více než 20 000 Kč!!!

Dnes Vám představíme první nastávající maminku, zítra druhou a třetí v pondělí.

Seznamte se tedy s 22letou Pavlou Kročkovou z Ostravy-Zábřehu

fotojedna

Dobrý den,

jmenuji se Pavla Kročková a je mi 22 let. O projektu Těhotenského deníčku jsem se dozvěděla na stránkách Žena-in, neboť tyto stránky navštěvuji denně. 

Moc dlouho jsem se nerozmýšlela a přihlásila jsem se hned v ten den, kdy jsem přečetla na Ženě-in vyhlášení.

Nebudu zastírat, zlákaly mě i krásné výhry, které by nám do začátku určitě hodně pomohly. (Pokud bude všechno v pořádku.) Dnes je všechno vybavení ohledně miminka opravdu hodně drahé a nákladné.

Když jsem se dozvěděla, že jsem byla v tom množství uchazeček vybrána jako jedna ze tří, ani jsem tomu nemohla uvěřit. Mám obrovskou radost, kterou nedokážu popsat. Je to neuvěřitelné, pro mě i pro manžela. Moc děkujeme.

Už čtvrtým rokem jsem šťastně vdaná. Pracuji v pekárně, jsem vyučená pekařka. Manželovi je 25 let a pracuje jako elektrikář. Seznámili jsme se spolu přes jeho kamaráda a byla to láska na první pohled. Přesně v den naší svatby jsme se odstěhovali a bydlíme sami. V Ostravě-Zábřehu, v panelovém domě kousíček od lesa. Všude kolem nás je krásná příroda, plno stromů.

svatebni

Miminko, které čekám, bude v naší rodině první. Chtěla jsem mít první dítě nejpozději do 25 let. Rok jsme se snažili, až to nakonec vyšlo, a já jsem moc šťastná. Doufám a moc si přeju, ať všechna vyšetření a testy dopadnou dobře a nám se narodí krásné a zdravé miminko. Termín porodu mám 15. prosince, takže by to byl takový krásný vánoční dárek i pro mé rodiče, kteří mají také velkou radost a na miminko se moc těší. Někdy mám pocit, že to snad prožívají víc než já.

foto...

Vím, že jsem na dnešní dobu mladá maminka, ale já jsem to tak chtěla. Jsem rodinný typ a už se nemůžu dočkat, až budu jezdit s kočárkem na procházky. Ale ať to nezakřiknu.

civil

Jsem v 13 týdnu těhotenství, ještě máme před sebou dlouho cestu, na kterou se vydáme společně s vámi.

Pavla Kročková

Reklama