Jakpak postupují týden po týdnu těhotenské dny naší mladé maminky Pavli Kročkové? V souvislosti s jejím nelehkým zaměstnáním a únavnými vedry se docela těší, až zůstane doma a bude odpočívat.

Tento týden byl pro mě docela náročný. Byla hodně velká vedra a v práci jsem měla samé odpolední směny. Začíná to být pro mě čím dál náročnější. Práce v pekárně je těžká a celkem namáhavá, navíc je tam ještě větší teplo než venku, a do toho třeba zase chodíme do mrazáku, kde je -20 °C. To je pak pěkný šok, takové teplotní rozdíly. Docela už se těším, až budu odpočívat doma.

V červenci už budu mít dovolenou a ještě před nastávající nemocenskou máme v plánu pár výletů. Do ZOO do Lešné, do Zlína a do Dvora Králové. Moc se těším, protože cestování mám ráda. Ráda poznávám něco nového. Už jsem projela hodně zoologických zahrad, některé i víckrát. Miluju zvířata.

zoo

miluju zvířata

cesty

rádi cestujeme

Teď jsem na začátku 16. týdne těhotenství, ale pořád na mně nejde nic vidět. Břicho se zvětšilo jen trochu, i když některé kalhoty už mi jsou těsné a musela jsem si pořídit nové, pohodlnější. :) Sama jsem zvědavá, kolik vlastně přiberu. A jestli najednou nebo postupně, no uvidíme. Každý den se vážím a kontroluju, kolik jsem přibrala. Dokonce si to píšu i do kalendáře. Zatím jsem nepřibrala ani kilo.

Tento týden v pátek jdu na kontrolu k doktorce pro výsledky prvního screeningu a jdu i na ten druhý, velký, tak mám trošku obavy. Doufám, že se mi uleví, až to budu mít za sebou. Teď je všech těch vyšetření v těhotenství nějak moc, ale to je možná dobře, aspoň se předchází zbytečným problémům a po každém vyšetření jsem klidnější. Moc si přeju, ať všechno dopadne dobře. Pořád si jenom představuju, jak už budu chodit s kočárkem a budu jezdit po našem lese, anebo až vezmu moje miminko poprvé na hory nebo do ZOO. :) Moc už se na to těším!

Příští týden plánujeme s kamarádkami menší výlet na Štramberk (hrad -Trúba), kde si konečně koupím Štramberské uši, které mi moc chutnají. Už teď se mi sbíhají sliny. Také pojedeme do Kopřivnice do Tatra muzea (na stará auta). Aspoň trochu vypadnu z města, už se těším. Kolem Štramberku je totiž krásná příroda, půjdeme se podívat i do lesa, kde je krásná jeskyně. Sice je to trošku výšlap nahoru do kopce, ale to mi vůbec nevadí. Budu fotit krajinu. Moc ráda fotím a ještě raději si pak ty fotky prohlížím. Pořád dokola.

Jinak se tento týden toho moc neudálo, protože jsem byla většinu času v práci anebo doma, kde jsem dělala běžné práce. Na nic jiného nezbyl čas. Také jsem zkusila uvařit pár nových jídel podle nových receptů, docela se mi dařilo, nikdo si nestěžoval. :) No a konečně jsem si taky koupila jitrnici, na kterou jsem měla chuť už přes měsíc. Poslední dobou mám zvláštní chutě, začala jsem dokonce jíst i věci, které jsem před tím vůbec nejedla. Chutná mi skoro všechno, ale snažím se samozřejmě hlídat. :)

Přeju vám všem krásnou sluníčkovou sobotu a neděli a příští týden vám napíšu, jaký byl výlet a jak dopadla  všechna ta vyšetření. :)
Pavla

svatba

Související články

Reklama