Budoucí mladá maminka Pavla Kročková se dala do psaní svého těhotenského týdeníčku. Svou nastávající spisovatelskou roli bere stejně zodpovědně jako roli budoucí maminky. A my budeme po celou dobu s ní :)

Úvodem bych chtěla ještě jednou poděkovat, že jsem byla vybrána do psaní těhotenského týdeníčku, protože jsem vždycky ráda něco psala a sepisovala.

A především jsem samozřejmě ráda, že čekám miminko, a že se můžu se svými krásnými pocity svěřovat i na stránkách Žena-in, které pravidelně navštěvuju a mám je moc ráda. Že čekám miminko, je pro mě největší štěstí a radost v mém životě. Větší radost jsem snad nikdy nepoznala. 

A nejvíc  jsem ráda, že čekám miminko s mým Tomíkem, který je pro mě největší oporou v životě a mám ho moc ráda. Tajně doufám, že naše miminko bude krásné po něm J Vím, že pořád opakuju to samé, ale píšu jen podle pravdy, jak to cítím.

Minulý týden mě navštívila paní redaktorka Saša. Na první pohled mi byla velmi sympatická a příjemná. Pořád usměvavá, a když jsem ji uviděla, hned ze mě spadla počáteční nervozita, kterou jsem měla z rozhovoru. Nikdy jsem žádný rozhovor nedělala, tak jsem byla opravdu hodně nervózní. Ale nakonec to bylo velmi příjemné povídání i s krásnou procházkou, i když dost pršelo, ale mně procházky v dešti nevadí. Ráda chodím ven, ať je jakékoliv počasí. Deštník si můžu vzít vždycky.

Také jsem dostala krásné dárečky, které jsem vůbec nečekala. Udělaly mi velkou radost, hlavně knížka o těhotenství, protože moc ráda čtu a v knížce je plno zajímavosti a důležitých věcí. Paní Saše se u nás líbilo, to mě hodně potěšilo i překvapilo, protože bydlíme úplně obyčejně, jako každá jiná domácnost :)

Ale teď už k mému těhotenství, protože týdeníček má být o těhotenství :)

Zatím se po celou dobu těhotenství cítím velmi dobře, nemám skoro žádné problémy, žádné nevolnosti, nic, prostě jak bych ani těhotná nebyla. 
Mám už velkou chuť nakupovat miminkovskou výbavičku a týden od týdne je to silnější. Ale raději ještě počkám. I když přiznám se, pár věcí už mám.

Trošku se mi zbláznily hormony :) Těhotenství mě hodně změnilo i v tom směru, že se snažím jíst zdravě, hodně ovoce a zeleniny. Ze zodpovědnosti, ať je naše miminko zdravé. Taky jsem začala trošku cvičit na stepperu a velkém balónu. Po cvičení mám příjemný pocit, dává mi to novou energii a sílu.

Také už mám za sebou krevní testy a první screening, teď mě čeká ještě ten druhý, velký. Pokaždé mám velký strach, ale doufám, že všechno dobře dopadne :)

Snad se vám můj týdeníček bude líbit, nejsem žádná spisovatelka ani nic takového, ale snažím se psát, jak nejlépe dovedu.
Zrovna teď jsem už v patnáctém týdnu těhotenství. Toto ale rychle utíká.  Začíná mi být čím dál tím lépe, zatím jsem ani nepřibrala ani kilo, ale břicho už mám docela velké.

Posílám na ukázku pár fotografií. Na jedné je můj Tomík s prozatímním „miminkem Ušáčkem“, který je taky členem naší rodiny, i když je to jen králík.

Další fotografie je ze ZOO, kde jsem v klokaní kapse a poslední je z hor, z Pusteven. Jak už bylo uvedeno, hory mám opravdu moc ráda. Nejvíc mě okouzluje krásná zasněžená zimní krajina, ráda ji fotím. A v těchto vedrech vzpomínám.

tomik

milovaný Tomík s králíčkem Ušáčkem

hory

v těchto vedrech jen vzpomínám

klokan

taková klokaní kapsa, to by byla dobrá věc :)

Přeji vám všem hezký víkend a příští týden nashledanou
Pavla

Související články

 

Reklama