Další příspěvek o zatoulaném vzkazu zaslala čtenářka Peggy89. Namísto přítele poslal pro těhotenský test vlastního tatínka...

Jak říct rodičům o možném těhotenství? Pošlete jim omylem vzkaz pro přítele. Více v příspěvku čtenářky Peggy89...


Dobrý den,
Vzkazy na lístečcích si necháváme doma často. Jedna příhoda s lístečkama se mi stala zrvona předminulý víkend. Přitel měl jet s kamarádem do města, tak jsem mu hned napsala seznam na nákup ať ho nemusím tahat já s malým. Lísteček jsem nechala na stole, malého jsem oblékla a šli jsme ven aby se přítel mohl vyspat - měl po týdnu nočních.
Když jsme se z procházky vrátili přítel už byl pryč i s lístečkem. Jednu věc jsem mu ale na lístek nepsala. Nechtěla jsem aby si to doma třeba přečetl někdo jiný a tak jsem mu potom ještě psala sms: nezapomen koupit ten tehotensky test.
Mezi svátkama jsem nějak nestíhala a tak jsem zapomněla na jednu tabletku antikoncepce. To jsem jako problém neviděla, ale v sobotu kdy jel přítel do toho obchodu už jsem měla 2 dny zpoždění a to se mi ještě co beru antikoncepci nestalo. Když jsem odesílala sms tak jsem si ani nevšimla že jsem ji poslala na špatné číslo a to byl teprve problém.
Mám v mobilu uložené 4 oblíbené čísla: mámu, tátu, sestru a samozřejmě přítele. Jenže jak jsem posílala sms tak jsem se překlikla a dala odeslat tátovi který je o řádek výš. Za chvli mi přišla sms: jaky tehotensky test??? To už jsem si všimla že píše táta, zkontrolovala jsem svoji odeslanou sms a jejda poslala jsem to tátovi, který byl v práci. Co teď? Bydlíme s přítelem a malým u něj než se od přítele rodiče přestěhujou do rodiného domku a my půjdeme do jejich bytu, jenomže to hned tak nebude. Další dítě si proto ted ani nemůžeme pořídit jelikož tady by jsme ho neměli kam dát. Kdybych byla těhotná tak by to s tátou asi „seklo“ takže co mu napsat? Po nějaké době uvažování jsem mu napsala jako že nevím že jsem se překlikla a že myslím že píšu pořád příteli: No jak jsme se vcera bavili pro Katku at to nemusi kupovat tady v lekarne. Katka je moje dobrá kamarádka a táta ji zná. Za chvilku u mi volal. Vysvětlila jsem mu, že test měl být teda pro tu kamarádku a lékarnice je její teta tak se jí ho moc nechtělo kupovat tady, takže jsem řekla příteli ať jí ho koupí ve městě. Tátovi se tomu moc věřit nechtělo, ale nakonec uvěřil. No a já to asi z těch nervů dostala takže jsem test nakonec ani nepotřebovala.
Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil bonboniérou Milka tender Wishes a stylovým diářem na letošní rok od Albi.

milka a diář

Reklama