Včera jsem zaslechla v rádiu krátkou zprávu o tom, že se mezi těhotnými ženami rozjíždí zajímavý byznys. Některé netěhotné ženy nakupují od těhotných použitý pozitivní těhotenský test, kterým následně vydírají partnera.

Bohužel už to dále nerozvedli, zda ten test používají k tomu, aby jim muž dal peníze na potrat nebo aby si ho díky tomu aspoň na nějakou dobu pojistily a předstíraly to, že jsou v jiném stavu. Zda ten koupený test je pro ně důvodem k vymámení peněz, nebo k citovému vydírání či zkoušce, jak se muž zachová.

Chceš se se mnou rozejít? Teď, když jsem těhotná?

pregnancyPřemýšlela jsem o tom a vzpomněla jsem si na jednu známou, která se po rozchodu s přítelem rozhodla, že to chlapík nebude mít tak lehké, když si dovolil jí dát kopačky. Během dvou týdnů, co se s ní rozešel, rozjela hru na těhotenství. Se vším všudy. Musel se s ní scházet, o situaci mluvit, ona mu dělala scény, že jak to, že se na ni vykašle, i když je těhotná… nebylo to pěkné. Dokonce si sehnala kdesi pokoutně těhotenskou průkazku a mávala mu s ní před obličejem. On stejně trval na rozchodu, protože s ní být nechtěl, a už vůbec s ní nechtěl mít dítě. Bylo to dost emotivní, zamotané, udělala ale chybu, protože to v přímém přenosu řešila s kamarádkami. Asi po 2 měsících dohadů se jedné kamarádce toho chudáka zželelo a řekla mu pravdu. Tahle „těhotná“ to samozřejmě popřela a udělala další teatrální scénu, že tedy jde na potrat, když ji ani její miminko nikdo nechce a nestojí o něj.  To, že na potrat nešla, jí nikdo nemohl dokázat...

Tak mě hořce pobavilo, že takhle přemýšlí asi více žen, když už se taková zpráva dostane i do zpravodajských zajímavostí… Když nad tím přemýšlím, nevím, jak by se mohl takový „postižený“ chlap bránit?

Zažila jste někdy něco podobného ve svém okolí? Co si o tom myslíte?

Čtěte také:

Reklama