Jitka Nováčková
Dlouhých pět měsíců se těhotenství podařilo tajit modelce Jitce Nováčkové. Ta se o novinku s veřejností podělila až v září. Otcem dítěte je finský fotbalista Tim Sparv. Modelku ovšem v říjnu postihly těhotenské komplikace, které ji na čas uvěznily na lůžku v řecké nemocnici. Naštěstí se situace natolik zlepšila, že si modelka zbytek těhotenství může užívat doma.

Zorka Hejdová
Na prvního potomka se těší také pár tvořený moderátorkou Zorkou Hejdovou a moderátorem Mírou Hejdou. Zprávou se pochlubili v říjnu, kdy byla Zorka na konci čtvrtého měsíce těhotenství. Manželé jsou už sedm let.

Emma Smetana
Vtipně oznámila těhotenství Emma Smetana. V polovině listopadu na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kde byla zachycená ona, její přítel Jordan Haj a čtyřletá dcera Lennon Marlene. Ke snímku napsala popisek: Na této fotce jsou čtyři lidé. Dál své těhotenství nekomentovala.

Ornella Koktová
Ke konci listopadu šla s pravdou ven i Ornella Koktová, která byla v té době v pátém měsíci se třetím dítětem. Letos se tedy počet členů rodiny zvýší na pět. Sedmadvacetiletá Ornela má s třiašedesátiletým Josefem sedmiletého Quentina a čtrnáctiměsíčního Svena. Ani třetí jméno určitě nebude nijak obyčejné.

Klára Vytisková
O tři děti se bude brzy starat i zpěvačka Klára Vytisková se svým manželem Romanem Víchou. Přírůstek do rodiny by měl na svět vykouknout na jaře, konkrétně ve druhé polovině března. Pohlaví ale nastávající rodiče zatím neprozradili. Doma už mají dvě dcery – šestiletou Emilii a tříletou Olivii.

Veronika Kašáková
Každým dne by měla porodit modelka Veronika Kašáková své první dítě. Ještě v osmém měsíci ovšem pilně pracovala, a dokonce natáčela film. S přítelem Milanem měli mít loni svatbu, ale kvůli pandemii se neuskutečnila. Se sňatkem tedy počkají, až miminko trochu povyroste.

Nikol Štíbrová
Kromě cukroví na Vánoce upekla moderátorka a herečka Nikol Štíbrová se svým partnerem Petrem prý ještě něco jiného. S bývalým přítelem má Štíbrová tříletého Mathiase. Druhé těhotenství oznámila krátce před Vánocemi, ale pohlaví zatím neprozradila. 


Princezna Eugenie
Takzvaně na rozsypání je i princezna Eugenie, vnučka britské královny Alžběty II. S manželem Jackem Brooksbankem čekají prvního potomka a novinku světu oznámili loni v září. Pro Alžbětu II. to bude už deváté pravnouče.

Meghan Trainor
První dítě porodí i popová zpěvačka Meghan Trainor. S manželem Darylem Sabarou to oznámili v říjnu v pořadu Today show a prý jsou tak natěšení, že nemohou ani spát. O miminko už se předtím nějakou dobu snažili a čekají chlapce.

Emily Ratajkowski
Vrána nebo čáp přiletí na jaře k modelce Emily Ratajkowski a jejímu příteli herci Sebastianovi Bear-McClardemu. O svém těhotenství se modelka rozepsala v eseji pro módní magazín, kde se její přítel svěřil se skutečností, že pár nezná pohlaví dítěte a prý se ho dozví, až bude dítěti osmnáct a ono jim samo oznámí, kým je. Fotkami svého těhotenského bříška modelka pečlivě zásobuje Instagram.

Čtěte také:

Reklama