Jsou přípravky proti striím opravdu účinné, nebo mají mnohem větší vliv genetické předpoklady? Aby vás přípravky ochránily od vzniku nevzhledných jizviček na pokožce, je potřeba zaměřit se na opravdu profesionální a osvědčenou péči!

maminka

Promazávat pokožku je potřeba už v nižším stupni těhotenství!

Během těhotenství prodělává pokožka mnoho změn. Pružná vlákna pod jejím povrchem nemusejí tak velké napětí zvládnout a mohou popraskat. Kritický je šestý měsíc těhotenství, kdy dochází k největším změnám v přírůstku na váze a současně probíhají také hormonální změny. Jestliže v této době není pokožka dostatečně hydratovaná, hrozí výskyt strií především v oblastech, kde je kůže nejvíce napínána – bříško, stehna, zadeček a prsa.

Vyberte to nejlepší pro svou pokožku

 Oleje, gely a tělové krémy… Všechny tyto pomocníky, díky kterým můžeme se striemi mnohokrát úspěšně zápasit, je dobré mít vždy po ruce. Jaký přípravek si ovšem z obrovského množství vybrat?Zaměřte se spíše na kvalitní a osvědčené přípravky určené pro nastávající maminky. V průběhu posledního desetiletí se jedničkou na trhu staly produkty značky Elasti-Q®, které si ověřilo tisíce spokojených maminek. Produkty jsou speciálně přizpůsobené pro zvýšené nároky těhotných žen. Proto poskytují nastávajícím maminkám vhodnou a komplexní péči.original

Skvělé reference má Elasti-Q® Original, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, vitamin E a nyní je navíc obohacen o účinné látky pupečník a kozinec. Krém je lehké konzistence, snadno se vstřebává, jemně voní a nezanechává pocit mastnoty. Navíc při aplikaci v období po porodu usnadňuje rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku.

 

Co si počít, když již strie máte?krém

V případě, že se strie již objevily, vyzkoušejte tělový krém Elasti-Q® Exclusive, který je určen hlavně pro těhotné a kojící ženy, ale doporučuje se používat i po porodu, kdy napomáhá odstranit strie již vzniklé. Nyní je tento oblíbený přípravek obohacen o účinné látky pupečník a kozinec.

 

olejPreferujete tělové oleje?

Vhodnou volbou pro vás je Elasti-Q® Exclusive tělový olej  s kombinací několika unikátních přírodních složek. Obsahuje 5 účinných olejů (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej).

Elasti-Q® Exclusive tělový olej napomáhá nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje, vyživuje a eliminuje její nepříjemné svědění.

 

Kvalitní mazání vám pokožku od strií uchrání!

Více informací naleznete na: www.elasti-q.cz

 

Soutěžte nyní s námi a 5 z Vás může získat luxusní pomocníky v podobě  Elasti-Q® Originál krém a Elasti-Q®  Exclusive tělový olej proti striím.

Soutěž najdete ZDE.

Reklama