profimedia-0493651994.jpg

Foto: Profimedia

Herečka, která nedávno změnila svůj vzhled, když svoji blond hřívu obarvila do červena, a fanouškům tak připomněla dobu, kdy hrála zrzavou Sansu Stark v populárním seriálu HBO, je zřejmě podruhé těhotná. Na snímku z Los Angeles, kde jde ruku v ruce se svým manželem, je velice patrné těhotenské bříško. Sophie má na sobě přiléhavé zelené minišaty, které ho ještě zvýrazňují.

Šestadvacetiletá herečka, která před pár dny oslavila narozeniny, je již matkou dcery Willy, kterou přivítala na svět společně se svým dvaatřicetiletým manželem v červenci 2020. Druhé těhotenství zatím nepotvrdila. Snímky z poslední doby ale spekulace čím dál více přiživují. Sophie bříško navíc ani nijak neskrývá.

FoteoJet.jpg

Foto: Profimedia

Oblíbená herečka těhotenství umí rozhodně nosit. Pojďme se podívat i na další její outfity, které během prvního očekávání oblékala. Nezapomenutelné jsou například 60. léty inspirované ginghamové šaty DÔEN s bílými kozačkami Vagabond po kolena, doplněné ladící bílou kabelkou. Stejně tak ležérnější outfit skládající se z bílého crop topu, šedých legín a kostkovaného sáčka nebo krátké bílé šaty s balonovými rukávy.

FotoeJet.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Indian Express, Vogue

Reklama