cl.jpg
Foto: Shutterstock

Pokud si myslíte, že u Rihanny uvidíte klasické těhotenské kalhoty s pruhem látky kolem bříška, dlouhá trička a další podobné kusy oblečení, jste na omylu. Zpěvačka, která čeká první dítě s rapperem A$AP Rockym, má i v těhotenství svůj specifický styl.

Na snímky pořízené v New Yorku u příležitosti oznámení této šťastné novinky světu si oblékla růžový kabát z kolekce, kterou vytvořil Karl Lagerfeld v roce 1996 pro Chanel. V místě bříška ho nechala schválně rozepnutý a pupík si pokryla zlatými šperky s barevnými kamínky. 

Když byla po oznámení spatřena podruhé, ani tentokrát se nedržela zpátky. Na večeři v Beverly Hills zvolila černý komplet. Šlo o černé legíny, bundičku a top, pod který si nevzala podprsenku. V přední části ho tvořily jen šňůrky, takže se přítomným zase naskytl pohled na zpěvaččino rostoucí bříško.

Pokoj si nedává ani na vlastních sociálních sítích. Na Instagramu před pár dny zveřejnila fotku v barevném dresu, který si ale drží zvednutý, aby opět odprezentovala svůj pupík. Zdá se, že do porodu už uvidíme jen její bříško.

Zdroje: Vogue, Daily Mail, Instagram