I v tomto krásném období, jako je mateřství, je pro vás velmi důležité, abyste se cítily pohodlně a spokojeně. Jedna z mnoha takových radostí, kterou si můžete dopřát je móda. Proto, bych všem maminkám ráda zpříjemnila období, kterým právě procházíte, třeba tím, že můžete chodit stále vkusně oblékaná a vypadat přitažlivě pro vaše okolí.

 

V první řadě musíte dbát na správný výběr materiálu, který by měl splňovat základní požadavky. Patří mezi ně: pohodlnost, praktičnost, snadná udržovatelnost atd.

Materiály by neměly obsahovat žádné syntetické vlákno, protože nyní, více než jindy, je vaše tělo citlivější na sebemenší změnu.

 

Materiály, které jsme použily, jsou příjemné na nošení a obsahují vlákno elastan. Což je jeden z předpokladů tzv. lehké poddajnosti, měkkosti a pružnosti. Další z výhod je, že po menší úpravě můžete tento oděv nosit i v době po skončení těhotenství.

 

Na fotografiích, které jsme nafotily spolu s paní Jitkou, můžete vidět různé možnosti stylů, střihů, barevný kombinacích a nekonečný možností využití.

 

Bezesporu základem  vašeho šatníku by měly být kalhoty. Vsadily jsme na klasickou černou barvu, která je nejvíce kombinovatelná a opticky zeštíhluje. Kalhoty jsou kombinací pevné tkaniny a pletáže, která je jedinečná v tom, že roste tzv. s vámi.

 

 

DVOJDÍLNÉ  ÚPLETOVÉ  ŠATY, skládající se ze svetru s lodičkovým výstřihem a šikmo střiženou asymetrickou pruhovanou sukní vás také zcela jistě opticky zeštíhlý. Pozornost je třeba věnovat správně položenému střihu.

 

ČERVENÝ  KOŽÍŠEK, střih pelerýny přes hlavu se širokými rukávy je velmi praktický. Můžeme ho nosit na kterýkoliv spodní oděv, pro zajímavost doplníme červenými koženými rukavicemi nebo kloboukem.

 

KÁROVÝ  KALHOTOVÝ  KOMPLET, kde základ tvoří pleteninové tělo a kostkované šikmo střižené rukávy. Kalhoty jsou opět v kombinaci pletáže a pevné tkaniny, tentokráte se vzorem kostky.

 

PRUHOVANÉ  ŠATY  S KAPUCÍ - další možností mohou být jednoduché šaty s kapucí, které můžeme doplnit šálkou popř.  obléci kožené rukavice.

 

ZELENÁ  KALHOTOVÁ  KOMBINÉZA, tady je jeden z příkladů, že i nyní můžete být sexy.

 

BÍLÁ  KOŠILE, je opět v kombinaci plátna s elastickým materiálem, s netradičním řešením rukávů. Pro oživení jsme doplnily kravatu.

 

A co závěrem?

 

Poněvadž je toto období pro vás časem očekáváním, štěstí, přeji vám hodně zdraví a životního optimismu. Neváhejte si obléci něco odvážného, veselého, dělejte sobě  neustále radosti, aby vám bylo příjemně. Když se budete cítit a vypadat dobře, tak vězte, že váš potomek to vycítí a vaše okolí  to zcela jistě ocení.

 

Fashion designer Zuzana Machorková

 

 

Fashion designer Zuzana Machorková, držitelka ocenění Dobrý design a Výtvarník sezóny 2003. Tvoří módu nadčasovou, smyslnou, extravagantní a zároveň elegantní pro ženy sebevědomé mající vlastní názor na oblékání.

 

Motto: “Chytrý člověk se oblékne a hlupák nastrojí.“

 

„Proto jsem tu pro vás, abych vás oblékala a ne strojila.“

 

           

Fashion designer                                                                                 Salon 3 designers     

Zuzana Machorková                                       Zuzana Machorková

Módní salon Olga                                              Palackého 12

Bořitov 128                                                        Královo pole

679 21 Černá Hora                                             tel: 541 426 078

Tel. 516 437 289                                                                             

Fax: 516 438 221                                                                 

Mob: 723 032 393

 

Jacques Dessange

Jungmannova 28

Praha 1 – Teta passage

Možnost schůzky po domluvě s fashion designer

Mob: 723 032 393

 

Na více modelů se můžete podívat ZDE

 

 

E-mail: machorkova@machorkova.cz                                    

www.machorkova.cz

 

 

Reklama