O tom, že polévka je grunt, vás nemusíme přesvědčovat. Kdo ji má ale čas chystat? Zapomeňte na hory nádobí a stání u sporáku. Polévky jsou s polévkovačem Tefal Easy Soup hračkou. Easy Soup umí mnohem víc: snadno v něm připravíte mléčné koktejly nebo těsto na palačinky. Hotovým požehnáním je Easy Soup pro maminky: příprava poctivých dětských polévek a přesnídávek z čerstvých surovin nikdy nebyla jednodušší.

Tefal Easy SoupNový Tefal Easy Soup vaří a mixuje výborné pokrmy bez velké námahy, stačí dvě pouhá stisknutí. Suroviny podle vybraného receptu stačí pokrájet na kousky, vložit do polévkovače, přilít vodu a upevnit víko. Jedním stiskem zvolíte jeden ze čtyř automatických programů, druhým ho spustíte. Pokrmy se připravují 4 až 25 minut, v závislosti na zvoleném programu. Easy Soup umí po ukončení vaření udržet optimální teplotu hotového pokrmu ještě dalších 40 minut.   

Jaké recepty umí Tefal Easy Soup připravit? Husté krémové polévky, vývary a polévky s kousky, jako je například bramboračka nebo minestrone, studenou letní polévku gazpacho, smoothies, přesnídávky, pyré, lassi a dezerty, jako například čokoládový fondant či těsto na lívance. Součástí balení je kuchařka s 30 inspirativními recepty.   

Easy Soup za Vás uvaří menu pro 4 osoby, aniž byste ho museli průběžně hlídat. Sám dá znamení o dokončení vaření jasným zvukovým signálem. Podobně snadné je i čistění polévkovače díky programu Easy Cleaning. Poté, co pokrm naservírujete, stačí do prázdné nádoby nalít 1 litr vody a stisknout tlačítko. Nádoba se sama automaticky propláchne. Po vysušení bude připravena na další vaření nebo uskladnění.     

Tefal Easy Soup

Použití polévkovače Tefal Easy Soup je zcela intuitivní a bezpečné. Povrch nádoby Easy Soup je tepelně izolovaný a při manipulaci s ní tak nehrozí popálení. Je také vybavena ergonomickým držadlem, se kterým je přenášení i podávání pokrmů snadné.

Doporučená prodejní cena: od 3 299 Kč. Polévkovač Easy Soup je dostupný v běžné obchodní síti a na www.homeandcook.cz.

Více informací najdete na www.tefal.cz

Reklama