Tefal

Francouzská společnost Groupe SEB, vedoucí společnost na trhu malých domácích spotřebičů, představuje novinku pod hlavičkou Tefal – tyčový mixér Infiny Force. Každého milovníka vaření uchvátí svým vysokým výkonem a až o 20% účinějším mixováním* s unikátní technologií ActiFlow se čtyřmi noži. Dva nakloněné nože pro maximální zachycení potravin a dva rovné pro dokonalé rozmixování. 

Tefal

„V České republice se setkáváme stále s fenoménem domácích salátů či výroby domácí majonézy. Proto uvádíme na trh novinku v podobě tyčového mixéru Tefal, který má exkluzívní nástavec pro přípravu domácí majolky“, říká Jiří Klimša, produktový manažer značky Tefal. „Tento nástavec je vhodný i pro přípravu letních pochoutek, jako je guacamole z avocada, šlehačka na jahody pro dětské slavnosti či pro výrobu domácího kečupu,“ dodává.

Tefal

Tefal Infiny Force oproti svému předchůdci vykazuje až o 20% vyšší účinnost*. Je to díky 4 nožům, kdy dva jsou nakloněné, z vnější strany broušené pro maximální zachycení potravin a další dva s broušením na vnitřních stranách pro dokonalé a jemné rozmixování. Tyčový mixér disponuje až 20ti rychlostmi a funkcí Turbo. V sadě naleznete i minisekáč, šlehací metlu či brožuru s recepty.

Více najdete na www.tefal.cz

  * Výsledky mixování vs HB470 TEFAL, kovová noha, 2 rychlosti, 700 W, 2 čepele.

 

Reklama