Tu zachovávají i spotřebiče z recyklovaných materiálů Tefal ECO Respect, které šetří přírodní zdroje i energii, a také to nejcennější co máme, čas pro nás a naše blízké.

t1.jpg

Tyčový mixér ECO RESPECT (HB46E840) je první ekologicky navržená alternativa kuchyňského tyčového mixéru značky Tefal. Už není třeba žádných kompromisů mezi výkonem, designem a zodpovědností vůči životnímu prostředí. Tento mixér je vyroben ve Francii z 95 % z recyklovaných plastů a sám je z 51 % recyklovatelný. Výkon 600 W, odměrná nádoba o objemu 800 ml, dva rychlostní programy a 4 čepele z nerezové oceli, z něj dělají skvělého pomocníka v kuchyni. Technologie Powelix Life a prvotřídní nože zajišťují dlouhou životnost a o 30 % rychlejší výsledek mixování. Snadno použitelné a intuitivní startovací tlačítko se dvěma rychlostmi zvládne během chviličky umixovat optimální konzistenci nebo texturu pokrmu. Další praktická funkce je ochrana proti rozstřiku surovin, takže vaše kuchyň zůstane čistá a díky odnímatelným dílům můžete vše umýt v myčce.

t2.jpg
Doporučená cena: 1 199 Kč

t3.jpg

Novou řadu s označením ECO design doplňuje stolní mixér ECO RESPECT (BL46EN38). Mixér je vyroben z 65 % z recyklovaných plastů a sám je z 50 % recyklovatelný. Výkon 800 W, skleněná tepelně odolná nádoba s obsahem 1,75 litru, dva rychlostní programy a 4 čepele z nerezové oceli z něj dělají prvotřídního pomocníka v kuchyni. Umožňuje přípravu různých druhů lahodných teplých a studených receptů. Dvourychlostní otočný přepínač s pulzní funkcí usnadňuje dosažení správné konzistence a termální skleněná nádoba, která je odolná proti nárazům umožňuje bez obav mixovat horké směsi (až do 80 °C) i drtit led. Zacvaknutí nádoby do správné pozice a automatické zajištění nožů před chodem zajišťuje systém Smart Lock 3v1. Vyjímatelné nože jsou tak pak lehce přístupné a snadno se čistí. Díky čtyřem přísavkám na základně je mixér stabilní bez ohledu na hutnost konzistence.

t4.jpg
Doporučená cena: 2 599 Kč

Více informací Tefal.cz
62189f1fe56b6obrazek.jpg