Sníte o tom, stát se konečně šéfem ve své vlastní kuchyni? Vařte jako michelinští kuchaři: dokonalé, do posledního detailu dotažené menu. S čistým sporákem a čistým nádobím. Budete jen vybírat recepty, které chcete servírovat. O vše ostatní se postará váš nový ideální kuchyňský společník, TEFAL Cuisine Companion. On vaří, vy jste šéf!

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty.

Tefal

1 milión menu: od rychlovek až po sváteční hody

Vaření se pro vás stane skutečnou zábavou, ať už jste kuchař začátečník, nebo hledáte inspiraci, co nového se v kuchyni naučit. S Tefal Cuisine Companion vám kulinářské nápady nikdy nedojdou: přístroj doprovází kuchařská kniha obsahující 300 nových receptů. Ze 100 předkrmů, 100 hlavních jídel a 100 dezertů si můžete zkombinovat 1 milión lahodných menu, včetně komplikovaných pokrmů na sváteční tabuli.  Přístroj si pochvalují i zkušení profesionální kuchaři, kteří v něm snadno připravují vlastní originální recepty.

Cuisine Companion naseká, připraví i uvaří: vše dovede sám

Inovativní přístroj má jednoduchý a zcela intuitivní ovládací panel s 6 automatickými programy, které nastavíte pouhým stisknutím tlačítka. Zatímco robot za vás pomoci pěti různých příslušenství mixuje, seká, šlehá, hněte, vaří, nebo připravuje zdravé pokrmy v páře, vy se můžete zabývat jinými povinnostmi nebo odpočívat. Nejenže sofistikovaný stroj nepotřebuje vaši asistenci, ale díky pečlivě vyvinutému systému časovače a nastavení jednotlivých programů můžete vždy očekávat perfektní výsledek. Přístroj je navíc vždy o krok napřed: například po skončení programu na hnětení těsta je automaticky spuštěn program na jeho kynutí. Tefal Cuisine Companion se tak skvěle hodí do domácnosti maminek a vytížených kuchařů.

Tefal

Teplé večeře jako mávnutím kouzelného proutku i ve velké rodině  

Nerezová nádoba robotu s celkovou kapacitou 4,5 litru umožňuje uvařit najednou až 6 porcí. Po ukončení vařících programů Tefal Cuisine Companion automaticky udržuje teplotu pokrmů a přihřívání vychladlé večeře se tak stane minulostí. Bohaté příslušenství, jehož součástí je i napařovací košík, umožňuje také zdravé vaření v páře, během kterého nepřijdou suroviny o důležité výživové hodnoty a vitamíny. Dalším vybavením je sekací nůž Ultrablade, nejlepší pomocník pro sekání a mixování masa, zeleniny a ovoce; hnětací nůž na hnětení všech druhů těsta, sekání tvrdých přísad a drcení ledu; šlehací metla na snadné vyšlehání smetany či bílků, emulgaci  omáček a pudinků. Nechybí ani míchací nástavec, který šetrně míchá jak při dušení a restování surovin, tak při rozpouštění másla nebo čokolády.

Tefal

Bezpečné a pohodlné vaření

Nádobu přístroje včetně víka a veškerého příslušenství můžete bez obav svěřit myčce. Při vývoji přístroje byly také kladeny vysoké bezpečnostní nároky, které jsou beze zbytku splněny. Tefal Cuisine Companion tak garantuje bezpečné a pohodlné vaření: rukojeti přístroje jsou vybaveny bezpečnostními západkami, které umí detekovat přítomnost nádoby a víka a nestane se, že by se robot sám bez dozoru spustil.

Co dovede Tefal Cuisine Companion na jedničku?

  •          Připravit a vařit omáčky.
  •          Vařit v páře zeleninu, maso, vejce a ryby.
  •          Připravit a uvařit teplé nebo studené polévky a bujóny.
  •          Dlouze, pomalu a přitom šetrně vařit ingredience.
  •          Připravit pečivo nebo uhníst těsto: chléb, briošky i koláče.  
  •          Vyšlehat všechny druhy dezertů: krémy, pudinky, mléčné koktejly i sorbety.

Doporučená prodejní cena je 24 999 Kč. Tefal Cuisine Companion je dostupný v běžné obchodní síti a na www.homeandcook.cz . Více informací najdete na www.tefal.cz  

Tefal