teen

Včera byl oficiálně vyhlášen druhý ročník soutěže pro začínající modelky Teen Topmodel. Cílem je najít hezké dívky ve věku od 14 do 19 let a nastartovat jejich kariéru ve světě modelingu.

„České a slovenské dívky jsou ve světě modelingu hodně žádané. Mají zajímavé obličeje, což je velmi oceňováno. Do poroty Teen Topmodel zveme zástupce zahraničních agentur, kteří dobře vědí, jaký typ dívek má šanci uspět ve světě. Profesionální pohled je v této branži důležitý. Kromě krásného obličeje musí být dívka i vysoká, fotogenická a proměnlivá podle požadavků klienta, pro kterého pracuje,“ vysvětlila Karolína Kurková, majitelka pořadatelské agentury Studio 91.

Do soutěže Teen Topmodel se mohou přihlásit dívky z České i Slovenské republiky v termínu od 15. března do 5. května.

Velké semifinále proběhne 15. května v obchodním centru Šestka v Praze, kam bude pozváno cca 200 vybraných dívek. Odborná porota z nich vybere 12 nejzajímavějších, a ty se zúčastní přípravného kurzu na finále Teen Topmodel, jež proběhne poslední týden v červnu v Praze. Vítězky soutěže zde kromě atraktivních dárků získají především možnost vycestovat a začít kariéru modelky v zahraničí.

Reklama