Nedávno jsme vám slíbili rozhovor s Tee.., čtenářkou, která si přála proměnu, a my jsme se rozhodli toto přání splnit. Už se to krátí. Do proměny zbývá týden. Kdo je vlastně Tee..? A čeho se bojí v souvislosti s proměnou?

tea

Zkuste se ostatním čtenářkám stručně představit.
Při představování je vždy nejlepší uvést se jménem. Tedy - mé jméno je Tea Mucková. Tea? - řekne si většina lidí, kteří mě poprvé vidí. To je zkrácenina Terezy? Teodory? Nene... jsem Tea, Tea jako čaj. :o) Je mi čerstvých 24 let (29. 4.) a v současné době studuji posledním rokem Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, obor Bohemistika. Co se mých zálib týče, na prvním místě je láska ke zvířatům - máme doma s přítelem tři psy a jednoho hada. Dále je to jakýkoliv projev umění, který má co říci, také se dost zajímám o světové dění, ekologii, politiku...

Jak dlouho chodíte na Ženu-in? Jak jste nás objevila?
Na stránky Žena-in chodím již několik let. Asi od té doby, kdy jsme se poprvé připojili k internetu, který se platil ještě od hodiny. :o) Jednou jsem zapomněla své jméno a heslo, tak jsem se musela znova zaregistrovat, ale se vším všudy to pár let bude. Myslím, že jsem na tyto stránky narazila náhodou, když jsem hledala místečko, kde je plno fajn lidí, informací, rad, ale i soutěží.

Jaké byly vaše první pocity, když jste se dozvěděla, že vaše přání bylo vybráno ke splnění?
Mé první pocity? Ze všeho nejdříve jsem se snažila zjistit, zda jsem jedinou Tee.. na Žena-in. :o) Když to vypadalo, že ano, dostala jsem menší záchvat radosti, který se skládal z pár výkřiků a několikerého vyskočení do výše.

Proč jste si přála zrovna proměnu?
Jelikož jsem se vždy chtěla dostat do rukou celého teamu profesionálů, kteří by dokázali vymáčknout mé já do poslední kapky. Mám ráda změnu - a jelikož se většinou nemění duch člověka, je nutné změnit vzhled.

Máte nějaký vyhraněný styl? Nebo naopak ráda experimentujete?
Jistojistě ráda experimentuji. Nejednou se mi stalo, že jsem přišla s něčím novým - ať už s účesem, či stylem oblékání - a nejeden človíček se mě snažil druhý den napodobit. Neholduji tomu být jednou z davu, jsem ráda svá… Originální.

Řekla jste někomu, že vás čeká tahle proměna? Pokud ano, jaké byly reakce?
To byla hned druhá reakce na to, když jsme se dozvěděla, že jsem proměnu vyhrála. Nejdříve jsme zavolala příteli, poté mamče - a pak už se šířila jen lavina, že Tea jde na proměnu.

Nemáte trochu strach, například z reakcí vašich přátel po proměně nebo z toho, že to nedopadne podle vašich představ? A máte vůbec nějakou konkrétní představu, jak by to mohlo vypadat?
Strach asi mám. Ale i tak lidičkám z topvisage věřím. Nejvíce by mne mrzelo, kdyby mě ostříhali na krátko. To jsme byla jednou a dodnes, když se kouknu na fotografii z té doby, mám menší depresi - Teo, jak jsi jen mohla? Představičku bych měla - tedy jen v oblasti účesu, tudíž si raději do kapsy schovám obrázek, kdyby padla řeč na to, co s ním. Co se reakcí na proměnu týká, přátel se nebojím. Spíš se bojím reakcí v následné diskusi. Četla jsem si diskusi po proměně Martiny. Několik reakcí bylo dost nelidských, takže jsem zvědavá, jak si ti, kteří Martinu dost pomluvili, smlsnou na mně. (Proměnu Martiny si můžete připomenout ZDE)

Už jste se někdy svěřila do rukou profíkům, nebo to bude premiéra?
Premiéra, premiéra, premiéra.

Pokud do té doby neproběhne apokalypsa nebo defenestrace v naší kanceláři, Tee.. proměníme dne 13. května!

O proměnu vlasů a vizáže se postará zkušený tým ze studia Top Visage, které sice sídlí v Hranici, ale ochotně se vydá za námi do Prahy. Webovky studia si můžete prohlédnout na www.topvisage.eu

Oblečení se vydáme poshánět za doprovodu stylistky Míši Malé, která se už podílela na vzniku několika módních článků. Tee.. nám prozradila, že má ráda extravaganci. A my toho samozřejmě patřičně využijeme.