lush.jpg

Zklidňující kosmetické procedury a čas pro sebe mohou být zázračným pomocníkem při odpočinku po náročném dni. Proto je nejvyšší čas vypnout (a ano, myslíme to doslova, odložit mobilní telefon a relaxovat) a nechat se hýčkat Lush produkty.

S tímto vědomím vám přejeme šťastnou relaxaci!

Relaxujte s produkty v péči o obličej!

6231d1b175a2bobrazek.jpgBeauty Sleep
Maska na obličej a tělo od 450 Kč.
Luxusní pleťová maska, do které jsme navíc přidali porci krému Gorgeous. Možná vám dokonce pomůže usnout!

6231d1c5a6cc4obrazek.jpgAngles on Bare Skin
Čerstvá čistící roláda  od 310 Kč.
Z čeho je stvořena nebeská pleť? Ze směsi vyrovnávající levandule, regeneračního heřmánku
a očistného kaolinu. Jemně mleté mandle se postarají o peeling a levandule s růží zanechají pleť jako kouzlem zklidněnou. Když smícháte roládu s vodou, z rozemletých mandlí vznikne mandlové mléko, které pomáhá pleť zklidňovat, zatímco ji budete touto exfoliační směsí jemně leštit.

Napusťte si vanu!

6231d1f18859cobrazek.jpgDeep Sleep
Koupelová bomba od 200 Kč/ks.
Když počítání oveček ani šálek čaje nezabírá, nechte levanduli a heřmánek v biologicky rozložitelném mušelínu rozpoutat svá hypnotická konejšivá kouzla, která vám pomohou odplout do říše snů. Levandule zklidňuje a přináší rovnováhu a neroli zahání starosti a pomáhá zlepšit náladu, abyste uléhali s čistou hlavou. Dobrou noc!

6231d207aacecobrazek.jpgWorry Monster
Koupelová pěna od 200 Kč/ks.
Nechte všechny starosti a strachy rozplynout ve fialové relaxační lázni se zklidňující levandulí a spoustou hebké pěny, která nepotřebuje žádný plastový obal.

Relaxujte ve sprše!

6231d2213c2e9obrazek.jpgTwilight
Sprchové želé od 195 Kč.
Dejte ovečkám volno a vplujte do sladkých snů za pomoci této třaslavé ukolébavky s uklidňující levandulí a tonkou. Jejich konejšivé objetí vám pomůže relaxovat a v klidu si užít ten magický moment, kdy se den mění v noc. Jemný extrakt z mořské řasy puchratky pohladí a zvláční vaši pokožku, která po umytí tímhle slaďoušem zůstane zahalena do sladké vůně s pižmovým nádechem. Benzoová pryskyřice má na ni ochranné účinky a také uvolňuje a zklidňuje mysl.

6231d2399b908obrazek.jpgSleepy
Sprchová bomba od 85 Kč/ks.
Je to mráček? Je to ovečka? Nezáleží na tom, jak vypadá, každopádně vám pomůže ke spánku.
Obláček ve vaší ruce provoní sprchu konejšivou levandulí a uklidňující tonkou, které vám pomohou se uvolnit a připravit se tak na posilující spánek. Během sprchování se vaše divoké myšlenky zpomalí a ylang ylang vám pomůže odplout do říše snů.

Sněte o klidné noci!

6231d2544b831obrazek.jpgTherapy
Tuhý masážní olej od 280 Kč/ks.
Toto masážítko je 100% přírodní a bio a je to váš terapeut, který se postará o klidnou mysl a hebkou pokožku. Bio levandulová silice uvolňuje mysl, navrací pokožce rovnováhu, zatímco neroli zlepšuje její tón a texturu a povzbuzuje na duchu.

6231d26c946daobrazek.jpgDream Cream
Krém na ruce i tělo od 175 Kč.
Hebčí než obláčky a jemný jako deštík z ovesného mléka, tenhle snový, bylinkově delikátní krém má konsistenci hebkého chladivého hedvábí. Lehká, chladivá, zklidňující a snadno vstřebatelná směs tišicího heřmánku, extra panenského bio olivového oleje a krémového fair trade kakaového másla pro rychlé zklidnění, zvláčnění a hydrataci.

6231d28b97dd7obrazek.jpgTwilight
Tělový sprej  od 700 Kč/ks.
Harmonická kombinace konejšivé levandule a tonky se svůdnou ylang ylang tvoří pohádkově sladkou vůni s květinovými tóny.
6231d1d78c5b7obrazek.jpg