Mladistvá pleť je snem každé ženy po třicítce, která si začíná uvědomovat, že její pleť není tak pevná jako dříve. Ať chceme nebo ne, každodenní starosti a špatná životospráva se mohou podepsat na našem vzhledu. Naštěstí můžeme naší pleť navrátit mládí díky technologickému pokroku, za kterým stojí velké kosmetické společnosti.

AVON

AvonS posledním objevem právě přišel Avon, který na český trh uvádí inovovanou řadu pleťové kosmetiky Anew Reversalist. Ta obsahuje technologii Tri-Elastinex, která obnovuje důležité procesy obnovy pleti.

„Patentovaná technologie Tri-Elastinex obnovuje pleť na buněčné úrovni: obnovuje pleťové buňky, regeneruje proteiny v pleti a zpevňuje spojení mezi vrstvami pleti,“ uvádí Prim. MUDr. Monika Kavková z kliniky YES VISAGE, která exkluzivně spolupracuje se značkou Avon. Díky technologii Tri-Elastinex roste produkce elastinu a aktivinu, což jsou zásadní látky pro zachování mladistvé pleti. jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť znovu získává svou pevnost.

Jak ukázala studie značky Avon, 93 procent žen potvrdilo, že měly výrazně obnovenou pleť již za 1 týden! Řada Anew Reversalist navíc ve srovnání s předchozím složením poskytuje pleti dvojnásobnou hydrataci.

Řada obsahuje denní, noční a oční krém, ale také čistící pěnu. Kromě toho celou sérii Anew Reversalist doplňuje Obnovovací vyhlazující krém pro zdokonalení pleti, který dokáže vyplnit jemné linky i hluboké vrásky. Aplikace tohoto hedvábného pudru je velice jednoduchá – konečky prstů jej jemně rozetřete přes hydratační krém či make-up.

AVON

Tvář kosmetiky Anew Daniela Peštová uzavírá: „Moje pleť je neustále zatěžována. Make-upy, líčení, cestování, únava, vnější podmínky. Jako modelka ale musím vypadat neustále skvěle, a proto si z pleťových krémů vybírám tu nejlepší a nejúčinnější péči. Vsadila jsem na řadu Anew od Avonu. Věk je jen číslo, nemyslíte?“

Avon

Reklama