Krásný víkend přeji všem, i přes nepříznivé počasí, které má trvat až do neděle.

Technika a já, ne, nejde dohromady. Jsem antitalent, ale i na přečtení návodu, kde je to psáno, občas říkám jiným jazykem, nebo jinou češtinou.

Koupila jsem si digi fotoaparát, ale dopředu jsem věděla, že budu mít problémy, taky ano. Ještěže mám hodného kamaráda, který nejen že mě zasvětil do začátků na PC, ale taky dopředu jsem ho moc prosila, aby mi s ním pomohl.

Po určitém vysvětlení jsem základy pochopila a fotím a vkládám fotografie do PC bez větších problémů. Ovšem jeden jediný problém, který ani on nenašel a nevyřešil, je vložení dne, roku a hodiny, aby to zůstávalo na fotkách.

Co je největší problém, že si nadávám, že jsem tak natvrdlá a mám na sebe doslova vztek. Ale nejde o život, nejde o nic. Zbývá mi jedině zajít do nějaké prodejny, kde mi snad pomohou a poradí. Koupila jsem foťák v Makru, kde jsou snad ještě větší antitalenti, nevěděli, jak a co s tím, nebo jsou tak neochotní, nevím, co si mám myslet.

Tímto Vás zároveň zdatné ženy-in prosím, pokud byste věděly, jak na to, poraďte mi, předem děkuji. Jedná se o OLYMPUS X-710 2,8xOPTICAL ZOOM.

Zdraví

Věrulinka


Děkujeme za zajímavý příspěvek...

Tak co, ženy-in, víte a poradíte?

A jak vycházíte s moderní technikou Vy? Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama