Další příhodu, naštěstí také s dobrým koncem, nám poslala čtenářka s nickem monkee. Tak trochu se podobá té naší, redakční. Voda je (stejně jako oheň) dobrý sluha, ale špatný pán

Přeju pěkné pondělí i celý týden. Budu stručná, vzpomenu jen jedinou stejnou „vodní“ havárii jako u zmíněného poskytovatele. Jó, to jsem zažila taky. V mém prvním zaměstnání. Budova měla čtyři podlaží, já sídlila v prvním a šéfa a další kolegy-techniky jsem měla ve třetím.

Jednoho dne jsme přišli do práce a brodili se hned při příchodu vodou. Ruplo potrubí se studenou vodou ve třetím podlaží, ale bylo to o to zajímavější, že rozvody byly vedeny pod stropem a prasklo to v hluboké noci. Šéf to chytil z první ruky.

Celé dopoledne jsme vyklepávali vodu  a rozlepovali jednotlivé listy mnoha zmoklých dokumentů. Voda se dostala i do skříně, plné šanonů. Naštěstí protější strana chodby postižena nebyla, tak bylo kde rozložit a sušit mokrá lejstra. A u nás v přízemí? Vodu jsme nabírali do kýblů lopatkami, byla to docela solidní ranní rozcvička. Některé mašiny se musely nechat vysušit, aby nezkratovaly, takže část osazenstva dostala volno a zbytek pracoval na operacích, kde nemusel běžet el. proud.

Zážitek to byl úžasný a nejlepší na tom tehdy bylo, jak lidi drželi při sobě. A víte, co bylo hooodně zajímavé? Druhé podlaží nebylo vodou skoro vůbec postiženo, prostě protekla spárami, cestou nejmenšího odporu k nám dolů, kde se rozlila do solidního jezera.

O dalších kalamitách se zmiňovat radši nebudu, taky jsem nejednu způsobila sama (se stydím)...

Jo a ještě existuje jedna mašinka, která mě dokáže občas pěkně vytočit: šicí stroj. Stávkuje vždycky v té nejnevhodnější chvíli.

Ať mají všechny katastrofy jen šťastné konce, to vám přeje

monkee

Milá monkee, díky za příspěvek. Tak trochu se podobá té naší katastrofě. Voda se dostane prostě všude

Text nebyl redakčně upraven

Potkala vás v práci nebo doma nějaká technická katastrofa?

  • Rozbil se vám nějaký důležitý přístroj, či spotřebič?
  • Vloupali se k vám zloději?
  • Vytopil vás soused?
  • Hořelo? Nešel vám proud?
  •  Jak dlouho trvalo, než se daly věci do pořádku?
  • Našly jste nějaké náhradní řešení?
  • Kdo vám nejvíce pomohl a stál na blízku, když jste potřebovaly pomoc?
  • Pokud se vám nic shora uvedeného nestalo, můžete nám třeba napsat, jestli vám Žena-in chyběla.

Na vaše příspěvky se moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit zase vy?

Čajíček v krásné plechové dóze a sušenky k němu. To jde, ne?

cena

 

Reklama