O své tchyni nám napsala čtenářka Boros. Tchyně si nejdříve vzala muže o 14 let staršího a podruhé staršího o 31 let. A jak to probíhalo, vám prozradí následující novinka.

Je to zvláštní, milá Boros, lidi si často neuvědomí spoustu věcí... I těch důležitých. Moc Vám děkuju, že jste mi napsala, a přeju krásný den.


Moje tchyně se poprvé vdávala ve 20 letech a vzala si pána o 14 let staršího. Po 3 letech (když už měli dítě - mého manžela) se rozešli a jako důvod k rozvodu udala: „velký věkový rozdíl“. Což jí ale nebránilo v tom, aby žila a po rozvodu si vzala pána o 31 let staršího - jí bylo 25, jemu 56, manželovi 4. Její druhý manžel byl vdovec a z prvního manželství měl 2 dcery - obě starší než tchyně. Jak jim to klapalo, nemám tušení, já si pamatuju jen dobu, kdy jim bylo 45 a 76 a více a už vůbec nejsem oprávněná jim do toho mluvit. Co se mi ale opravdu nelíbilo, bylo, že tchyně odmítla jít do penze, protože by se musela starat - přitom děda byl do 90 velmi čiperný. Zemřel v 92 letech a poslední rok už byla babička doma a neustále remcala. Neustále jsem jí musela chodit pomáhat (od 3 dětí, které nikdy nehlídala), když už dědovi začínalo zlobit srdíčko a třeba nestihl dojít na WC. Děda se ztratil během 3 měsíců, vyloženě ležící byl poslední týden. Babička si vůbec neuvědomovala (a mám pocit, že ani doteď neuvědomuje), že mohla mít nemohoucího muže, o kterého by se musela starat, klidně doma 20 let. Vůbec není vděčná za to, že to dopadlo, jak dopadlo a že spolu byli 37 let. Je to jistě její a jen její věc, ale tohle prostě nepochopím.

Boros

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

Reklama