63034dcc2906aobrazek.png
Foto: Shutterstock

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Tchyně ve znamení Berana může být sobecká a žárlivá, protože inklinuje k přesvědčení, že má co do činění s tvrdou konkurencí, která s ní bojuje o lásku jejího syna. Proto rozhodně nečekejte, že si vás hned od první chvíle oblíbí. Naopak. Bude se mít před vámi na pozoru a (i) navzdory vašemu svazku bude chtít svého syna hýčkat. Proto ji často zvěte na návštěvu a buďte srdečná, vždy se s ní hezky přivítejte a dávejte najevo radost ze setkání. Ji v každém případě potěší, že syna často vidí, což je ten nejlepší způsob, jak se k ní přiblížit a umožnit jí, aby si vás zamilovala.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Tchyně v Býku se dokáže snadno naštvat. Dávejte si velký pozor, aby nikdy nezískala pocit, že jejího syna jen využíváte, jste náročná a působíte mu víc potíží než radosti. Pak bude usilovně přemýšlet o tom, jak vás co nejdříve dostat ze hry. Tchyně v Býku svého syna neustále hýčká a opečovává, a i když se řada budoucích snach domnívá, že jednání s ní bude jednoduché, opak je pravdou. Tato žena bývá občas trochu oříšek, snadno se dokáže rozčílit a být velmi tvrdohlavá. Snažte se proto vyhýbat se před ní jakýmkoli konfliktům s manželem nebo snoubencem a snažte se chovat vlídně a zdvořile, abyste ji zbytečně neprovokovala.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Není snadné porozumět tchyni ve znamení Blíženců. Nebývá zvlášť čitelná ani otevřená, a obvykle vůbec nemluví upřímně o tom, co cítí nebo si myslí. Často bohužel dělá pravý opak. Pokud vás nemá ráda, může se k vám paradoxně chovat mile; jejím cílem ale bude snaha o vyvolání problémů a různé způsoby „naznačování“ obav a domnělých přesvědčení o vás, aniž by se nějak zakládaly na pravdě. Přes to všechno, jakmile s ní navážete přátelský vztah, situace se zlepší. Důležité je vytrvat a postupně pracovat na tom, aby si o vás opravila mínění. Nezapomeňte, že máte co dělat s velmi inteligentní a vnímavou ženou.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Tchyně ve znamení Raka má výraznou osobnost, protože jde o mix velké síly, přátelské povahy a soucitu. Ráda navazuje nové vztahy, a když si něco usmyslí, jde si za tím. Je také velmi láskyplná a pozorná ke svým dětem a všem blízkým lidem. Vyniká silnou intuicí, proto buďte ve střehu a dbejte na to, aby to, co jí řeknete, byla pravda; lež má krátké nohy a tchyně Rak ji bez větší námahy odhalí. Tato žena je velmi citová, a jakmile se s ní spřátelíte, bude se k vám chovat jako ke své vlastní dceři. Proto se snažte získat ji na svou stranu, stojí za to.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Tchyně ve znamení Lva je tvrdá povaha, přesvědčená o vlastní pravdě. Mívá častou potřebu ovládat životy lidí kolem sebe, zejména pak svých dětí. Také má ráda, když se s ní zachází jako s královnou, takže ani na to nezapomínejte. Snažte se vyhýbat jakékoli její kritice; v opačném případě počítejte s velmi silnou soupeřkou, která je zvyklá vyhrávat. Pamatujte také, že ráda přebírá vedení, takže abyste se vyhnula problémům, snažte se jí v tom nebránit, zároveň si ji ale držte co nejdál od svého osobního života.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Tchyně ve znamení Panny je chytrá a taktní osoba, která dbá na každý detail. Obvykle je posedlá čistotou a organizovaností. Než k vám přijde na návštěvu, dejte si záležet na tom, aby byl váš domov čistý a uklizený, boty v předsíni vyrovnané a zrcadla naleštěná. V opačném případě počítejte s jemnou, ale neutuchající kritikou, protože kritizování obecně mají Panny v povaze. Naopak ale velmi těžko snášejí kritiku svého charakteru, proto se vyhněte tomu, abyste s ní mluvila nevhodným tónem s nádechem kritiky nebo podráždění. Pokud ale k sobě najdete cestu, půjde o velmi nápomocnou a ochotnou tchyni.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Tchyně ve znamení Vah je jako výhra v loterii. Skvělá a milující matka a moudrá žena bez sobeckých nároků a přesvědčení, že jí chcete syna odloudit. Ke své snaše se obvykle chová s respektem a upřímností, vždy bez postranních úmyslů. Pokaždé ráda pomůže a je velmi vnímavá, laskavá a jemná. Budete-li mít s partnerem problémy, bez váhání vám pomůže, aniž by narušila vaše soukromí nebo zašla příliš daleko. Dokáže sama velmi dobře vytušit hranici, kam až může zajít, aby vám nezasahovala do života víc, než je vám příjemné.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Tchyně ve znamení Štíra není jednoduchá záležitost. Štír obecně je k lidem nedůvěřivý, takže budete muset projít mnoha zkouškami, než si získáte tchynin respekt. V okamžiku, kdy nabudete přesvědčení, že jste „prošla“ a tchyni máte zpracovanou, zjistíte, že to tak není. Cesta k její důvěře je dlouhá a klikatá. Vždy se jí snažte ukázat, že jste důvěryhodná osoba, která to s jejím synem myslí vážně. Příležitostně může tchyně ve Štíru chtít kontrolovat a zasahovat vám do života nežádoucí aktivitou. Mějte se proto na pozoru; jednejte s ní ale taktně a pokud možno bez velkých námitek.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Tchyně ve Střelci často překvapí. Dokáže být velmi zábavná a milá, protože miluje život, dobrodružství a vítá nové zážitky. Pokud chcete někam cestovat, klidně ji požádejte, aby jela s vámi. Je skvělá parťačka na cestách a dokáže si s lecčíms poradit. Přestože je s ní opravdu legrace, když s ní přijde řeč na hluboká témata, s překvapením zjistíte, že vám i ve vážných věcech dokáže moudře poradit. Umí být velmi nápomocná díky svým zkušenostem a nebojí se činů.

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Tchyně v Kozorohu se obvykle jeví jako vážná a ambiciózní osoba, která je úspěšná v mnoha aspektech svého života. Ať je řeč o práci, osobním životě nebo jednání s dětmi, vždy si umí dobře poradit a jen tak něco ji na kolena nesrazí. Obvykle se ráda před ostatními pochlubí úspěchy a dobrými vlastnostmi svých blízkých, a je jedno, zda jde o syna, jeho manželku nebo třeba vnouče. Tchyně v tomto znamení je svou povahou spíše vážná, takže bývá náročné naladit se společně na veselejší notu, zasmát se a pobavit.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Je velmi obtížné předvídat její chování nebo pochopit, co si tchyně ve Vodnáři doopravdy myslí. Navzdory svému volnomyšlenkářství dokáže být až překvapivě organizovaná. Jede podle svých pravidel a vlastního jízdního řádu, ten ale dodržuje. Ráda se obklopuje inteligentními a úspěšnými lidmi, ke kterým dokáže do určité míry vzhlížet. Proto pokud si ji chcete získat na svou stranu, ukažte, v čem jste úspěšná a jaký je váš potenciál. Pak se k vám bude chovat s velkým respektem a bude si vás hýčkat jako vlastní dceru.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tchyně ve znamení Ryb bývá citlivá, emocionální a romantická až do vysokého věku. Právem patří k nejlaskavějším tchyním, které nemají problém se žárlivostí vůči své snaše či přítelkyni svého syna. Bude vás vnímat jako člena rodiny a hledat na vás nejprve ty lepší stránky. Pokud budete mít potíže, neváhejte se na ni obrátit a svěřit se jí. Je přirozeně moudrá a nezištně vám poradí tak, jak to bude nejlépe umět. Protože však jde o velmi citlivou osobnost, vyhněte se vůči ní kritice; pak by se cítila špatně a situace by se mohla zbytečně vyhrotit.

Čtěte také:

Zdroj: fustany.com, truthstar.comtimesofindia.indiatimes.com

Reklama