Já bohužel nemám žádný hezký příběh o tchýních…

Moje ex… se vyznamenala tím, že mi při svatbě radostně sdělila: „až se jednou rozvedete, já Ti ten byt nechám…“ Je to hrozně zlá a primitivní ženská…

Moje maminka je nejen mojí maminkou, ale i tchýní mé švagrové. Kdysi se rozhodla, že bude báječná tchýně, tak má švagrová ve všem přednost…

Já to mám pro sebe vyřešené – jednou holt budu taky tchýně, už teď vím, že hnusná. Tak se pokusím nějak vyzmizíkovat pro „mladé“  (třeba do Patagónie) a pak přežijeme i vztah tchyně – zeť

 

Moc Vás všechny zdravím

catcat  

**********

 

Tak já mám to štěstí, že moje obě "skorotchýně" jsou zlaté. Abych to vysvětlila, přítelovi rodiče se rozvedli a tak má svoji maminku a nevlastní maminku, protože jeho otec se znovu oženil.

Ta vlastní, je báječná, nikdy proti mě nic neměla a neslyšela jsem od ní křivé slovo. Naopak právě většinou stojí na mé straně, když její synáček vyvádí hlouposti.

S nevlastní mamka mého přítele? Ta je taky úžasná, neměla to v životě jednoduché, potkalo ji spoustu zlého - její první manžel byl alkoholik a bil ji. Když se z toho trošinku vylízala, zjistili jí rakovinu... Ale i přesto všechno nezanevřela na svět a je to úžasná ženská! Když mě přítel přivedl, hned mě přijala do rodiny jako bych byla její vlastní a vlastně vždycky se ke mě chovala naprosto úžasně. Pamatuju si, že když jsem se s přítelem pohádala ona i jeho otec stáli na mé straně a přítelovi promlouvali do duše :o).

 

Vaše věrná čtenářka Florencie

 

**********

 

Ráda bych taky napsala pár řádků. Nejsem ještě vdaná a ani zatím s přítelem svatbu neplánujeme. Jsme spolu 6 let a jeho rodiče znám moc dobře. Myslím si, že s oběma mám výborný vztah.

S jeho maminkou si dokážeme povídat o příjemných i nepříjemných věcech. Jeden čas jsme měli s přítelem problémy a já jsem nevěděla zda s ním zůstat nebo se rozejít. I o tomto jsem se s jeho maminkou dokázala bavit,  i přes skutečnost, že je to jeho maminka,  poradila a mé rozhodnutí nevymlouvala. Krátkou dobu jsem s nimi dokonce i bydlela a i když to byl malý byt (resp. malý pro 4 dospělé, kteří chtějí mít své soukromí) jsme vycházeli moc dobře.

Nyní žijeme s přítelem v podnájmu a jeho rodiče nám pomáhají jak mohou. Moc ráda si s nimi posedím u kávy, jezdíme za nimi na zahrádku kde společně opékame maso a popíjíme. Kolikrát se také stalo, že mě přítel ,,mučil lechtáním,, a jeho maminka vždycky, když slyšela, že křičím o pomoc :o)) rozrazila dveře a přítele srovnala do latě :o)), aby mi neubližoval nebo dostane vařečkou :o)) Je to moc příjemný pocit, když vím, že jsme s maminkou mého přítele za dobře a nemusím se obávat každé návštěvy nebo nějakých jiných nepříjemností.

Moc si vážím svých rodičů i rodičů přítele a přála bych všem aby k sobě našli cestu. Myslím si, že rodina je to nejkrásnější co existuje a všichni členové by si toho měli vážit, protože jednou můžeme litovat toho co jsme udělali nebo řekli a bude pozdě cokoli napravit.

 

Ryta

________________________________________________________________________________

 

Nezapomeňte se i zítra juknout na magazín Žena-in.cz!
Editorem dne bude MERYL a věřte, připravila si pro vás naprosto fantastické téma!!!!

 

Ráda bych vám to tolik utajované téma práskla, jenže nevím, zda bych nedostala za uši (myslím ale, že  ANO a hodně ;o) ) .... Takže nezbývá, než vydržet do zítřka ....

 

I když: Něco málo vám prozradím, ale pšššššt! Je to jen mezi námi ;o)

 

MERYLKY úžasné téma začíná písmenem V (mám to tu v editorském diáři jasně napsáno) a končí písmenem E.

 

Tak a víc ze mě nedostanete!!! ;o)

Reklama