„Tak tohle jsou moje lásky největší. Už 6 let! Zlatíčka moje, jen to nejlepší k narozeninám vám přeje z celého srdíčka babička.“ Vzkazy v tomto duchu a roztomilé fotky vnoučátek se na facebookové stránce Eliščiny tchyně objevují tak dvakrát do týdne. A Elišku vždy spolehlivě vytočí do vrtule, jak sama říká.

grannny.jpg
Foto: Shutterstock

„Nejde o ty fotky, taky na sociální sítě dávám fotky svých dětí. Samozřejmě jen ty vhodné, a právě ty jí manžel posílá. Ale slejzaj mi nehty z nebetyčné přetvářky. Tahle milující babička vidí svá vnoučata s bídou jednou za měsíc, a to se u nás ohřeje maximálně po dobu, co stihne vypít kafe! A na internetu je přitom za babičku roku,“ zlobí se Eliška a podotýká, že tchyně bydlí jen deset kilometrů daleko a nepracuje. Jen občas chodí na brigády. Takže v časovém presu není.

„Líbilo by se mi, kdyby se svými milovanými vnoučátky trávila více času, jenže do toho nejde nikoho nutit. Někdo si myslí, že mi to vadí kvůli hlídání. Ale s tím já problém nemám, dokážu si zorganizovat čas. Spíš je mi líto, že si děti babičky neužijí. A facebookový profil ještě nemají, takže si ani nemohou alespoň přečíst její srdceryvné vzkazy,“ říká s nadsázkou Eliška.

Čtěte také:

Reklama