br.jpg
Foto: Shutterstock

Právě prožívala nejlepší okamžiky svého života. Vzala si muže, kterého z celého srdce milovala. Měli krásnou svatbu, na krásném místě a ona se cítila jako princezna. Jenže pak náhodnou zaslechla něco, co její povznesenou náladu sestřelilo až na úplné dno.

Na záchodech u restaurace bylo plno, tak si odskočila do zázemí hotelu. A právě tam zaslechla tchynin hlas. „Něco řešila se svou kamarádkou, které celý areál patřil. Chtěla jsem je jít pozdravit, ale co si povídaly, mě přimrazilo za dveřmi. Mluvily totiž o mně! Tchyně si stěžovala, že si její Honzík mohl najít někoho lepšího, než je obyčejná pedikérka. Prý k sobě vůbec nepasujeme a myslí si, že naše manželství stejně nebude mít dlouhého trvání,“ vzpomíná Karolína, které tím okamžitě vehnala slzy do očí.

Nevěsta odtamtud potichu vycouvala, ale přestat myslet na tchynina slova nemohla. „Celý zbytek hostiny mi zkazila. Už jsem se nedokázala bavit, radovat. Všichni se divili, co se mnou je, ale já to nedokázala nikomu říct. Dodnes to nosím jen v sobě. Tchyně se pořád usmívá, přetvařuje. Já to neumím. Vyhýbám se jí. A vůbec nevím, jak to řešit do budoucna. Povznést se nad to mi fakt nejde. A říct jí, že jsem poslouchala za dveřmi? To bych si asi dobrou vizitku u paní dokonalé taky neudělala, i když nešlo o záměr, ale náhodu,“ dodává zklamaná novomanželka.

Čtěte také: