„Na svou tchyni jsem tak neuvěřitelně naštvaná, že ani nemám slov. Tedy těch slušných. Přestože bylo jasně domluvené, že Evče (8) a Simče (10) koupí permici do zoologické zahrady, nakonec přišla s něčím úplně jiným! Zoo udělala z našeho bytu! zlobí se Alena a vydává se hadrem do obýváku, aby utřela další loužičku po novém členu domácnosti. Tušíte správně. Z dárkové krabice s mašlí vylezlo pod stromečkem štěně.

Foto:Shutterstock

Přestože si Aleniny dcery psa už dlouho přály, ona s manželem řekli jasné ne. „Nelíbí se mi chovat zvíře v bytě. Nadělá hrozný nepořádek, takže se musí neustále uklízet. Navíc to venčení, když jsme celý den v práci! A to ani nemluvím o penězích za krmení a veterináře. Tchyně náš postoj dobře znala, přesto štěně na tajňačku do bytu přinesla. Ještě nám řekla, ať nejsme sobci a myslíme víc na přání našich dětí,“ svěřuje se Alena, která by jí nejraději živý vánoční dárek odvezla zpět. Má to ovšem háček.

„Holky jsou ze psa naprosto paf. Já samozřejmě nemám to srdce vzít jim ho. Jenže zároveň ho doma nechci. A tím spíš kvůli způsobu, jakým se k nám dostal. Je to dilema, které nemá snadné řešení. Manžel už rezignoval, že si toho chlupáče tedy necháme. Asi to tak ve finále dopadne. Už ale v duchu vymýšlím, jak se tchyni pomstím. Fakt ji teď nesnáším mnohem víc, než kdy předtím. Ono to s ní nikdy nebylo jednoduché,“ dodává Alena.

Čtěte také:

Reklama