tchiboTaky máte rády podmanivou vůni a lahodnou chuť čerstvě připravené kávové speciality? S kávovarem Tchibo Cafissimo vykouzlíte cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou během chvilky - snadno, čistě a v pohodlí domova.

Vyberte si některou z pěti druhů kapslí, vzduchotěsně uzavírajících porci čerstvě pražené kávy, vložte kapsli a stiskněte jedno ze tří tlačítek podle barvy vložené kávové kapsle. Volíte tak intenzitu svého kávového požitku - překapávanou kávu, caffé crema nebo espreso. Přístroj sám nastaví optimální tlak, pod nímž voda projde kávovou kapslí, aby se optimálně rozvinula chuť i aroma připravovaného šálku kávy. Voňavý, horký nápoj můžete korunovat pěnou z čerstvého mléka. Stačí ponořit parní trysku do nádoby s malým množstvím čerstvého mléka a nádobou chvíli kroužit. Výsledkem bude hedvábně jemná, nadýchaná pěna jako v dobré kavárně.

Tchibo Cafissimo „Classic" v šedočerném designu pořídíte za 1.999 Kč v síti obchodů Tchibo v nákupních centrech větších měst a také on-line na www.tchibo.cz. Pokud chcete něco zvláštního, sledujte limitované barevné edice. Ty se prodávají omezenou dobu výhradně online na www.tchibo.cz do vyprodání. Balení s deseti jednorázovými kávovými kapslemi zakoupíte za 69,90 Kč v obchodech Tchibo a nově i na www.tchibo.cz. V nabídce je pět druhů kávy: Caffe Crema a Caffe Crema Mild ze 100% kávy typu Arabica pro přípravu aromatické kávy se sametovou pěnou, intenzivní a plné Espresso Kräftige Röstung, bezkofeinové Espresso Decaffeinato a velmi jemná a chuťově bohatá káva Brazil Mild.

Kapsle Cafissimo: vychutnejte si rozmanitost

Kapsle Cafissimo jsou vzduchotěsně uzavřené „jednoporce", plné chuti a aroma čerstvě pražené kávy. Umožňují snadnou, rychlou a čistou přípravu jednoho šálku lahodného nápoje v přístroji Cafissimo. Kapsle se vkládají do přístroje uzavřené, přístroj kapsli „otevře" pro další zpracování pomocí trnu sám. Jedno balení o deseti kapslích stojí 69,90 Kč. Můžete vybírat z pěti chuťově rozmanitých druhů kávy:

tchiboCaffe Crema - směs 100% zrn Arabica vytváří jemné aroma a sametovou pěnu. Krémová a aromatická.

 

 

 

tchiboCaffe Crema Mild - aromatická směs 100 % zrn Arabica, která vytváří jemné aroma a lehkou sametovou pěnu.

 

 

tchiboEspresso Kräftige Röstung - výjimečné espreso s intenzivní a plnou chutí.

 

 

 

tchiboEspresso Decaffeinato - bezkofeinové espreso s jedinečným aroma a charakteristickou plnou a intenzivní chutí.

 

 

tchiboBrazil Mild - tato velmi jemná a chuťově bohatá káva zraje na úrodné půdě brazilských

brazilských plantáží.

 

 

Tipy pro dokonalý kávový požitek

Příprava a pití kávy je obřad. Ať už si vychutnáváte šálek voňavé kávy doma či v příjemném prostředí oblíbené kavárny, s přáteli, rodinou nebo jen tak sami, je to čas radosti uprostřed dne. Je to požitek, spojený s uvolněním i chvílí spokojenosti. Je to váš okamžik. Nebojte se experimentovat a vychutnejte si naplno tento okamžik s šálkem malého zázraku ve svých dlaních. Můžete se nechat inspirovat třeba těmito recepty:

Espreso je základním kávovým nápojem, který nám dali Italové. Bez tchiboperfektního espresa by nevznikl mnohý kávový koktejl či specialita. Espreso je pro labužníka obřad!

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle Espresso (50 ml)

Příprava:
1. Espreso chutná nejlépe, když jej pijete z předehřátého šálku. Můžete například pomocí parní trysky naplnit šálek horkou vodou, kterou pak těsně před použitím ze šálku vylijete.
2. Uvařte jeden šálek espresa do předehřátého šálku na espreso.

tchiboLatte Macchiato. Buďte kreativní a hrajte si s barevnými vrstvami. Na konci vás čeká báječné labužnické potěšení!

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle (50 ml) - dle chuti zvolte Espresso, Caffe Crema či Brazil Mild
  • 100 až 120 ml plnotučného mléka

Příprava:
1. Naplňte vysokou, úzkou sklenici z poloviny studeným mlékem. Sklenice se musí vejít pod držák kapslí přístroje.
2. Napěňte mléko ve sklenici. Jakmile je mléko teplé a vytvořilo se dost pěny, je mléčná pěna hotová.
3. Uvařte jedno espreso přímo do sklenice. Efekt oddělených vrstev vznikne sám. Podávejte ve sklenici s dlouhou lžičkou - k zamíchání nebo k labužnickému uzobávání lahodné mléčné pěny.

Cappuccino. Klasická káva mezi specialitami espreso, která vděčí za svůj název dvoubarevným bílo-hnědým tchibokapucím mnichů kapucínů.

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle (50 ml) - zvolte Espresso, Caffe Crema či Brazil Mild
  • 50 až 80 ml plnotučného mléka
  • kakaový prášek na ozdobení

Příprava:
1. Uvařte jedno espreso do předehřátého šálku na kávu nebo cappuccino.
2. Napěňte mléko.
3. Doplňte espreso tekutým, horkým mlékem.
4. Polévkovou lžící posaďte na espreso velký kopeček tuhé mléčné pěny.
5. Pěnovou čepici posypte trochou kakaového prášku a cappuccino ihned podávejte.

Více najdete na stránkách www.tchibo.cz


Inspiraci na Tchibo Cafissimo hledejte ZDE

Reklama