648852f2545b9obrazek.png
Foto: Shutterstock

Soňa je partnerkou Davida už čtyři roky, z toho rok jsou svoji. S jeho rodiči se velice dobře zná a dá se říct, že spolu i víceméně vycházejí. „Vždycky jsem se snažila o to, být dobrá snacha. David si mě vybral, takže ví, jaká jsem. Tchyni a tchána jsem si ale musela získat. Chtěla jsem jim dokázat, že jsem lepší než manželka od Davidova bratra, kterou měli vždycky bůhví proč radši. Před každou návštěvou jsem u nás naklízela, před každou návštěvou u nich zase pekla, abych s sebou měla co přivést. Dobrovolně jsem s nimi trávila také dovolené, až se mi jedna z nich stala osudnou."

Na poslední dovolené totiž Soňa sdílela apartmán nejen s manželem Davidem, ale i jeho rodiči. „Ubytování bylo koncipované tak, že jeden apartmán byl větší a zahrnoval místa pro čtyři lidi a druhý byl menší pouze pro dva. Rozhodla jsem tedy, že Davidův bratr Milan může být v menším pokoji s jeho ženou a my s Davidem budeme společně s rodiči v tom velkém. Opět jsem si ukrojila kousek ze svého pohodlí, ale neměla jsem pocit, že by to kdokoli ocenil.

Po jednom výletu, na který vyrazila celá velká rodina společně, se šla Soňa vysprchovat. „Ostatní si ještě dali v místním bufetu kávu a zmrzlinu, já jsem ale nechtěla nikde posedávat, když jsem byla cítit potem z předešlé túry. Šla jsem se tedy vysprchovat do pokoje. Protože jsem předpokládala, že tchán s tchyní ještě klábosí na kafíčku, vyšla jsem ze sprchy pouze v ručníku a chtěla se převléci až v pokoji. V momentě, kdy jsem ze sebe ale shodila ručník, se otevřely dveře a v nich stál tchán. Když mě viděl, zrudnul, něco zamumlal a zase za sebou zabouchnul. Po deseti minutách zaklepal (kéž by ho to napadlo hned), omluvil se a řekl, že cituji „tam stejně nic neviděl“, čímž definitivně poukazoval na má malá prsa. Aleně od Milana by je určitě vychválil až do nebes, ale já jsem holt plochá dráha. Nevím, jestli je horší, že mě viděl nahou, nebo že tam podle jeho slov nic nemám,“ zoufá si Soňa.

Zdroj info: Respondentka Soňa

Čtěte také:

Reklama