seznam.jpg
Foto: Profimedia

Taylor Swift se stala nejúspěšnější oceněnou na letošních cenách MTV VMA 2023, odnesla si totiž hned devět cen. To jí jistě udělalo radost, ale musela řešit i věc, která se jí dvakrát nepovedla. Rozbila totiž prsten za 12 000 dolarů, což je v přepočtu asi 264 000 Kč.

Moment zjištění, že jí chybí diamant z prstenu, je zachycen na videu, které bylo publikováno na sociální síti X (dříve Twitter). Taylor okamžitě zaúkolovala kompetentní osoby, aby jí pomohly diamant najít. Na videu je vidět, jak je ze situace nešťastná a jak ji znepokojuje. Jestli se onen kámen našel, zůstává tajemstvím.

Prsten, který si Taylor na předávání cen vzala, byl zlatý onyxový prsten s diamantem značky Van Cleef & Arpels, který se prodává za zmíněnou cenu 12 000 dolarů. Těžko říct, zda si vůbec dokázala užít pocit, že proměnila 9 z 11 nominací. Dostala se tak na druhou příčku s počtem vítězství. První místo drží Beyoncé. 

„Moc to pro mě znamená. Tahle cena nepatří jen mně, ale všem mým fanouškům, kteří se na získání podíleli. Moc děkuji. Miluji vás,” řekla Taylor Swift na pódiu.

650309bf21632image.png
Foto: Profimedia

Zdroj: People, dailymail, cosmopolitan

Reklama