Ruské lesbické duo se po čtyřech letech vrací do showbusinessu opravdu velkolepě. Měla jsem včera možnost shlédnout nový videoklip k nové písni. Naprosto jsem nepochopila, co chtějí tyto dvě ženy tímto svým morbidním nápadem sdělit.

 

Možná jsem přecitlivělá,

ale model, kdy mladou ženu (Julia) v krátké košilce a ve vysokém stupni těhotenství, vyvede jakási vězeňská skvadra kamsi do chodby, kde je vysvlečena téměř donaha a kde ji se zdviženýma rukama s chutí odstřelí popravčí četa, mi prostě hlava nevzala. Celá píseň je obrazově podbarvena Lenou v podvazcích, vězeňským prostředím a Julií ve sprše před popravou.

 

Pokud se duo pokouší

poukázat na násilí, nebo co já vím, na cokoli, pak mi způsob sdělení přijde poněkud neetický, morbidní a pro civilizované lidi i těžko přijatelný. A to už vůbec nemluvím o mládeži, které jsou písně tohoto dvoučlenného tělesa určeny! To snad raději sex live!

 

Pokud je to pokus o něco uchvacujího,

v duchu úsloví „ i negativní reklama je reklamou“, pak si nejsem jistá, jestli to holky trošku nepřehnaly. I když o ruské úctě k životu a ženě si nedělám iluze, s ohledem na fakt, že v některých částech Ruska (případ tuším z minulého roku) se lidé i pojídají navzájem. Možná by v příštím klipu mohla jedna druhou rovnou zhltnout zaživa.

 

Pokud je to pokus diváka šokovat,

pak se to těmto dvěma dámám bezesporu povedlo dokonale. Naprosto mě nepřekvapuje, že některé televizní stanice v různých státech odmítly tento hudební thriller odvysílat.

 

Pro silné povahy

Je videoklip k vidění zde:

 

 

 

 

 

 

 

Dle mého názoru jde o neetickou a brutální křeč. Prostě něco, co se dělá za každou cenu. Své příznivce si ale jejich „dílo“ jistě najde. Předpokládám, že v řadách sadistů a milovníků hardcoru by mohlo vyvolat přímo nadšení.

 

Co na klip říkáte vy?

Reklama