Přiznám se, že fyzickou podobou jsem po mámě, kdežto tátu bych mohla úplně zapřít a nikdo by mi nic nemohl... a mámě taky ne:-)

Horší je to s povahou.

Posuďte sami

  • Táta - městské dítě, docent deskriptivní geometrie a veškeré matematiky (děsný titul, že jo?), ze zvířat nejraději vepřové řízky
  • Máma - utekla z vesnice, učila na VŠ matematiku, aplikovanou matematiku, zájmy vyšívání, pletení a zvířat se bojí

A já?

Utekla jsem z města na vesnici, učím sice na SŠ, ale pokud to jde, tak propagaci, počítačovu grafiku a podobně, nevyšivám, nepletu a neháčkuji, ale zato chovám všechnu možnou zvířenu - počínaje morčetem přes kočky, psy, králíky atd. až po fakt, že jsme jeden čas spoluvlastnili koně.

Při jedné diskuzi se synem na téma „náš odchod na venkov" to syn ukončil: „A z táty si nic nedělej, než umřel, tak se smířil s tím, že má dceru cvoka..."

Takže by mě dost zajímalo, po kom náš potomek bude - fyzicky maminku nezapře, ale povahou...

Pajda

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


G) Muž, který se rozhodl zahájit v Rumunsku estetickou hladovku.

Reklama