Takhle mohl začít úžasný vtípek, který na svého manžela vymyslela maminka naší čtenářky s nickem Julinkapul. A pak že ženy nemají smyls pro humor.

Dobrý den milé ženy In. Myslím, že na jeden aprílový žertík dodnes nezapomněl náš tatínek. Jestli znáte městskou část Ostravy konkrétně Dubinu, tak víte, že zaparkovat auto už k večeru je nadlidský úkol. Občas nám stálo auto mimo dohled z oken bytu, zaparkované v jiné ulici. Když jsme někam vyráželi naše mamka jako by hlídala čas návratu domů, s tím honem už musíme jet, nebo zase nezaparkujeme. Jindy, když se taťka vracel po odpolední, ona ho vyhlížela z okna a občas si tam i mumlala, dělej kde si máš tam ještě volné místo!

Kolikrát jsem si zní dělala legraci a říkala jí, jestli se tam nechce jít postavit a zablokovat mu to místo. Ale teď už k žertíku. Byl pátek, den před aprílem, otec se vracel po odpolední a vskutku až neskutečně zaparkoval před vchodem, mamka si toho nemohla nevšimnout, když byla nalepena na okně. A když viděla, že zaparkoval možná si radosti i poskočila.

V sobotu jsme si mohli pěkně pospat, ale to by nás mamka nesměla vzbudit se svým nápadem, jak taťku napálit. Až mě to překvapilo, jelikož ona na takové věci nikdy nebyla. Poprosila kamarádku o jedno patro výš, aby nám přeparkovala auto na jinou stranu, než stálo. Ona sama řidičák neměla.

Nedočkavě jsme čekali v pyžamech u televize, až se otec vzbudí. Zanedlouho jsme seděli všichni u stolu, kde na nás čekala snídaně. Mamča ještě vstala pro kávu a vzala to s pohledem z okna a řekla: Zase včera nebyl flek na zaparkování? Za kterým rohem zase stojíme. V tu chvíli on vyskočil ze židle, pohled mu mířil na stranu a místo kde parkoval večer, ale auto tam nebylo, stálo o pár míst dál ale z jiné strany. Chudák byl zrudlý a zpocený, ale vzal to s humorem.

Pěkný aprílový den

julinkapul

Milá Julinkapul, tak to se mi moc líbí. Není to zlé, jenom tak lehounce potměšilé. A tak by to mělo být

Text nebyl redakčně upraven

A co vy milé ženy-in, vzpomenete si také na nějaký aprílový žertík? Nemusí být zrovna aprílový, ale v každém případě by nás měl pobavit, jako třeba tento. Máte nějaké vtipné foto?

Pošlete nám svůj příspěvek na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama