Povídání o snech a minulosti, to já mohu.
Podělím se o zajímavý sen a následující skutečnosti. Před dvěma dny se mi zdálo o rodičích. Bohužel už nežijí. Povídala jsem si s maminkou a tatínek mi říkal, že mám na sebe dávat další den pozor. ,,Jaký pozor, tati?" ,,No abys..." probubil mě budík.
Pěkně jsem pozdravila nový den, s očima ještě slepenýma jsem došla popaměti do koupelny a pak každodenním rituálem se dočkala konce pracovní směny.
Odpoledne jsem jela do další práce. Toto externí zaměstnání miluji. Baví mě. Čím jsem starší, tím raději pracuji:)
Jen jsem zaparkovala, kolegáček na mě něco volal a ukazoval. Příšerně jsem se začala smát jeho posunkům a měla přitom dvojsmyslné myšlenky. Ještě jsem se stačila ohlédnout za šikovnými chlapíky a po schodišti s kobercem rovnou do kanclíka. Při přezouvání se objevil kolegáček a upozorňoval, že na chodníku byla psí hovínka a že mě... Už jsem si všimla podrážek.
Ze snu jsem se probudila příliš brzy, tatínek mě varoval.
Nejhorší bylo čistění koberce, který je na schodišti. Protože jsem schody vyletěla přes jeden, paní uklízečka byla ráda. Měla pořád o jeden schod méně.
No a co dodat? Ve snu hovno viděti, penízky ti přiletí. Pobrala jsem tučnou odměnu, paní uklizečce jsem přispěla na čich :).
Přeji krásné a ohodnocené sny.
arjev


Milá arjev,
jestli uklizečka o ten čich přišla během úklidu, tak mohla být jedině ráda. Ale je mi divné, že jste necítila nic ani vy. Že by tamní psi vyráběli bezzápachové exkrementy?


Reklama