Milý Radku, teda nevim, jestli to bude publikovatelné, ale stejně ti to 
napíšu :-).

Mám dvě děti holku a kluka, ale psát budu dnes jen o dcérence, ne že by se synkem nebyla legrace, ale to až někdy příště.

Andulce jsou čtyři roky a dokonale zrovna ještě nemluví. Teda 
většinou. Neumí totiž R. Což si myslim není v jejím věku až taková hrůza. No ale abych se už dostala k věci. Na přiloženém fotu vidíš, jaká to je  princezna. A o to právě jde.

Teď byla na týden u babičky (ten klid si vůbec nedovedeš představit) v Jablonci .No a babička je státní zástupkyně, takže jí v Jablonci každý 
zná. A i ve svém volnu se snaží vypadat jako dáma. A když tam měla Anču, tak 
pochopitelně vystrojila i ji a šly do města na nákupy. A babička klasický 
zastánce "hracích" hraček (čím horší a hlasitější melodie, tím líp)  vymyslela, že by mohly něco takového koupit Dragouškovi (syn 1,5), tak 
vlezly do obchodu a babička se jala zkoušet nějaké hrací mobily a pak se 
ptá Anči, který teda vyberou, a ta jí na to bezelstným a velice pronikavým hláskem odpověděla, že je to jedno, protože se Ája (tatínek ) stejně  POSERE. Ten ty hrací hrůzy nesnáší. No co budu psát babička rychle zaplatila a i s Ančou kvapem utekla z obchodu.

A takových příhod máme samozřejmě víc. Třeba jako když naše šišlající dítě u počítačové hry s naprosto krásnym er zahuláká "kurva už mě to sere, zase mi to nejde."

No posuď, hodí se to k té růžové květince :-D


                                                    Kristule


No, milá Kristule, protože jsem vlastníkem tří exemplářů opačného pohlaví, a k tomu mám bratra, který má dva exempláře dívčího pohlaví, a občas to mám na starosti celé, jsem podobným slovům z úst něžných dívenek uvyklý. A taky říkám - vzpomeňme na sebe a svůj slovník :)

Jinak máš krásnou dcerku... Takové něžné poupátko :)

Reklama